KUCHNIA NA WYMIAR

Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o wykonanie kuchni na wymiar?? kogoś kto nie zedrze ze mnie ostatniej złotówki... pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

podlaczam sie do pytania

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

polecam meblo-tech w gdyni ul.chwaszczynska

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Hej, a jak tam u nich wykonanie?? i ceny???? i co wazne termin realizacji....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

ceny sa uzaleznione od rodzaju materialu i od wielkosci kuchni.ceny sugeruja sie od 2000 w gore.ja zamawialem kuchnie i placilem 8000 ale zamawialem rozne bajery typu swiatlo bezdotykowe,hamulce.ta kuchnie dostane okolo 19 .11.07 wiec jak juz bede mial to wkleje fotke.a i czas realizacji 4-6 tyg

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

podajcie jakies namiary

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

ok, wielkie dzięki... uderze do nich jeszcze dziś. zobaczymy...
jakby ktoś miał co jeszcze to bardzo prosze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

polecam mloda firme Gdyni Prestige Project godne polecenia bo sa nowi na rynku co idzie za tym ze maja niskie ceny a robota solidna mam ich kuchnie i serdecznie polecam .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybrałem http://asdecor.pl/jak-urzadzic-wymarzona-kuchnie/ świetne wykonane meble.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz http://www.flexiz.pl/uchwyt-do-szafki-prostota-uzytkowania/ świetne wykonanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

bina napisał(a):

> Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o
> wykonanie kuchni na wymiar?? kogoś kto nie zedrze ze mnie
> ostatniej złotówki... pozdrawiam

Polecam www.topkuchnie.pl na ul. Partyzantów 17a/1c. Zamawialiśmy u nich kuchnie kilka miesiecy temu i jestesmy bardzo zadowoleni. Co najwazniejsze - terminowość - meble byly gotowe przed terminem co w tych czasach jest raczej rzadko spotykane. Fachowe doradztwo, bardzo dobre wykonanie i cena! Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

polecam www.jasta-meble.pl Z Kosakowa
terminowo,solidnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

niestety problem z okresleniem terminu wykonania. Poczatkowo oferowali szybki termin, jednak ''nagle'' z powodu duzej ilosci klientow terminy sie wydluzaja. Problem nawet ze zrobieniem wstepnego projektu. Poza tym Pan w sposob bezposredni daje do zrozumienia ze klienci z drobnymi zleceniami jak w moim przypadku na ok 8tys PLN musza poczekac bo jest takich wielu.
Pan przyjezdza na pomiar po ponagleniach, wyraznie przemeczony.
Odpuscilem zlecenie - nie polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

U nas bylo podobie - odradzam stalrni Jasta Meble
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

bina napisał(a):

> Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o
> wykonanie kuchni na wymiar?? kogoś kto nie zedrze ze mnie
> ostatniej złotówki... pozdrawiam

Witam serdecznie!
Widzę, że jest spore zainteresowanie meblami kuchennymi. Służę pomocą w doborze dobrej jakości mebli po przystępnych cenach oraz fachowość montażu. Oferuję usługi od pomiaru lokalu, wizualizacji, zamówienia mebli oraz ich montażu. Cena zdecydowanie niższa, niż w salonie meblowym.
Zainteresowane osoby proszę o kontakt na adres e-mail : grazine@gazeta.pl ; tel.kont. 504 137 811

Pozdrawiam,
Grazine
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

bina napisał(a):

> Czy ktoś z Was zna kogoś godnego polecenia jeżeli chodzi o
> wykonanie kuchni na wymiar?? kogoś kto nie zedrze ze mnie
> ostatniej złotówki... pozdrawiam


Witam serdecznie,
polecam meble wykonywane przez mojego męża. Pracuje on z ekipą doświadczonych stolarzy, wykonują meble kuchenne, łazienkowe, pokojowe, gabinetowe. Solidnie i niedrogo. W razie zainteresowania proszę o kontakt bezpośrednio do niego na numer 0-600-937-822 lub na e-maila stolarze@op.pl. Katalogi i realizacje do wglądu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam www.lubek.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

ja robiłam kuchnie w firmie z Gdańska Brzeźna nie pamietam dokładnie nazwy - ale mieści sie w blaszaku koło przychodni - niestety nie polecam, od 3 m-cy nie moge sie doczekac na brakujace elementy typu; zwalniacze do szuflad czy uchwyt do szafki... tłumacza sie ze nie ma w hurtowni...
na montaz czekalam ok 4 tygodni ale niestety od momentu przywiezienia mebli do "prawie ostatecznego" zamontowania mineły ok 2 m-ce (musiałam dzwonic i prosic sie o ich przyjazd) porazka, od tego wszystkiego odechciało mi sie remontów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Zamawiałam kuchnie na www.lubek.pl - bardzo solidnie wykonana, wysoka jakość wykończenia, polecam - facet mówi, że nie chce mieć reklamacji, dlatego daje najlepsze wyposażenie do szafek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

prosze oodpowiedz czy ma ja ceny przystepne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam stolarza niedrogiego i sprawdzonego, który naprawdę ma konkurencyjne ceny. Kontakt 695 656 234
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam salon meblowy SKIDD w Kosakowie. Zamówiłam w niuch meble, później uczynił to mój szef i koleżanka z pracy (po parapetówce). Wykończenia idealne, dwuletnia pisemna gwarancja. Ceny na poziomie tych z giełdy w Pruszczu Gdańskim.
W SKIDD pracuje super profesjonalny projektant mebli - p. Marek (nazwiska niestety nie pamiętam).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Firma Skid robiła moje meble 10 lat temu zabudowa kuchni 10 m2 ze sprzętem skasowali mnie 15 000 zl. Po 10 latach chciałam dorobić tylko jedną dużą komodę, przyjechał pan Marek bardzo zresztą nieprzyjemny powymądrzał się przez 1 godzinę zrobił projekt ohydny zresztą i wycenił usługę na 9800 zł zapłaciłam za projekt i podziękowałam drogo i nic nadzwyczajnego
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Z całego serca polecam firme J.F.B z elblaga,nie maja studia w trojmieście dlatego nie sa drodzy, bardzo solidnie i szybko zrobili mi kuchnie i szafe, profesjonalnie doradzili rozstaw i materiały, zdjecia moge przesłac na maila.nr.kon.do projektantki 607 03 52 54
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Witam ja produkuję fronty lakierowane każdy wymiar są tańsze niż w salonach więc tak za oszczędzicie współpracuję z firmami które wykonają resztę Kontakt 605 623 912 Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Nie polecamy firmy J.F.B z Elbląga 607-035-254 . Zamówilismy trzy szafy , których montaż trfał prawie miesiąc . Gdy zabrakło płyty z danej szafy na półki Panowie wzieli sobie płyte innego koloru . Uchwyty od szafek tez miały być inne a niestety sa inne, itp. Niesłowni umawjaja się na konkretną godzine a póziniej żeby człowek nie zadzwonił to by nawet nie wiedział ze nie przyjadą. Z jednym się zgadzamy owszem tanio ale co do jakości usłóg i wykonania tragedja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

polecam firme m stol z gdanska .nie sa drodzy i trzymaja sie terminu.tel784475361,pan mirek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam firme galeria indeco w gdansku . Zrobiłam u nich kuchnie i jestem zadowolono . Bo cena jest przystepna i moim znajom sie podoba .Goraca polecam . Maja salon na ulicy Grunwaldziej 309 ( centrum handlowe Oliwa . i ekspozycje w centrum handlowym ETC w gdańsku . Można wejsc na strone i zobaczyc jakie proponują rozwiazania .http://www.galeriaindeco.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam salonik meblowy, mieszczący sie w pawilonie Auchan w Gdańsku. Projektant Pan Andrzej Talaśka jest osobą bardzo kompetentną z wyobraźnią.Od 2 lat korzystam z kuchni jego projektu, jestem bardzo zadowolona. Nadmienię że kuchnia została bardzo dobrze wykonana za przystępną cenę. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Aha i po 2 latach od wykonania usługi weszłaś napisać na forum imię i nazwisko tego faceta. Nadmienię, że komentarz bardzo wiarygodny.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

w zeszłym tygodniu zamontowano mi kuchnię z firmy nobilia i mogę olecić ci ta firmę, szczerze mówiąc spodziewałam sie ze coś może być nie tak ale tu miła niespodzianka nie mam zadnych zastrzezen do kuchni, a meble wygladają super. odwiedz salon na ujeścisku prz ul. warszawskiej pozatym na trojmiasto zauważyłam, że maja w przyszłym tygodniu promocję 40% rabatu na meble.

pozdrawiam

karolina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

czy was już do reszty poje...ło odpowiadacie na posty sprzed 4 lat co za idioci
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Witam
zapraszam na naszą stronę
-od projektu do wykonania
- wystarczy zobaczyć by mieć pewność że robimy rzeczy nie przeciętne

www dontworry.pl

pozdrawiam
Jerzy Demianiuk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

502-370-032 Michał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Zapraszam do umówienia się z naszym projektantem na bezpłatną i niezobowiązująca wizytę u Państwa w domu - wykonujemy kuchnie, łóżka, komody, garderoby, zabudowy z drzwiami przesuwnymi i wiele wiele innych mebli z różnorodnych materiałów dostępnych na rynku meblowym.

SALON FIRMOWY KOMANDOR SOPOT
tel. 58 340 35 79
al. Niepodległości 697-701
Sopot

W naszej firmie umówicie się Państwo z naszymi najlepszymi projektantami.

Serdecznie zapraszam do odwiedzin!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Witam serdecznie

Jesteśmy producentem i dostawcą różnego rodzaju zabudów meblowych w dowolnym wymiarze oraz materiałów i komponentów do ich produkcji.

Oferujemy gotowe zestawy mebli kuchennych (kolekcja 250 szafek), a także projektujemy zabudowy meblowe według indywidualnych potrzeb.

U nas kuchnię możesz mieć już po 5 dniach od złożenia zamówienia!

Zachęcam do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW.IKUCHNIE.PL i umówienia się na bezpłatną wizytę z projektantem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

http://www.perfect-house.com.pl sprawdź ofertę i zadzwoń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Kuchnię na wymiar oraz inne meble na zamówienie można za uczciwą cenę kupić w MOCCARTE. Możliwy jest zakup na raty. Firma proponuje też rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.

tel.669 537 666
biuro@moccarte.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

mam gościa który robi kuchnie w naprawde dobrej cenie. dla przykładu w trójmiescie wycenili kuchnie na 15-16 tys a on zrobił dokładnie tą samą z tych samych materiałow za 11000. wiec naprawde warto. jakosc tez bardzo dobra. co prawda trzeba czekac ok 3-4 tyg ale chyba warto. kontakt 505837041
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Znam gosci którzy robia duzo taniej niz ci w 3 miescie tylko termin to 4-5 tygodni, sa z czerska mi robili kuchnie to prawie połowa tego co tu wolali. Mówili że są tu raz na dwa tygodnie, tel to 889713215, Przerada Jan Polecam:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

robie meble na wymiar konkurencyjne ceny 693143613
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

dzieki za namiar polecam goscia:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

firme pana janka przerada polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam firmę Elmeble z Elbląga
http://www.elmeble.eu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

a dlaczego w galerii chwalicie się nie swoimi meblami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

stolarz 516987125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

stolarz 516987125
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

MEBLE do Twojego DOMU
http://www.mebef.pl/
http://www.fedorowskimeble.republika.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

KUCHNIA NA WYMIAR

Witam. Całkiem niedawno robiłem kuchnie w stylu angielskim i z czystym sumieniem mogę polecić osobę prywatną, która zajmuje się wykonawstwem mebli. Jest bardzo słowny, dotrzymuje terminów i ma bardzo konkurencyjne ceny na terenie Trójmiasta. Dla zainteresowanych 510-533-677 (pan Marek) ewentualnie strona do podglądu http://www.estilorico.pl
Naprawdę polecam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Przy kuchni na wymiar możesz szukać specjalisty w internecie, ale możesz też zamieścić zlecenie.
Sama robiłam kuchnię na wymiar i przypadkiem odkryłam serwis
ktozbuduje.pl
Zamieściłam tam zlecenie, że poszukuję specjalisty, który zrobiłby dla mnie kuchnię na wymiar i zgłosiło się do mnie 3 fachowców.
Wybrałam najbardziej właściwą dla mnie ofertę i okazało się, że wybór był świetny, bo specjalista wykonał pracę doskonale.
Wszystko jest tak jak chciałam w moim projekcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Robiłam remont kuchni w tamte wakacje. Meble zamówiłam w firmie Galeria Indeco. Projektant pomógł mi funkcjonalnie rozmieścić meble i sprzęt w mojej małej kuchni. Mają piękne materiały, ja zdecydowałam się na zestawienie kolorów białego i żółtego i nie żałuje wygląda to pięknie:) Montaż kuchni bez zastrzeżeń, terminowo solidnie. Cena spora (jedyny mankament), ale mam złe doświadczenia ze stolarzami i zdecydowałam się z mężem na solidną firmę, by mieć pewność, że będzie zrobione dobrze. Polecam tym co chcą mieć meble na lata, a nie denerwować że nie ma komu reklamować.. (tak miałam z zabudową robioną przez stolarza..)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

A ja właśnie też tam robiłam kuchnię :) w tym roku, też jestem zadowolona choć "trochę" mnie to kosztowało..... biały i żółty mówisz... hmm ciekawie, ja mam szarości z zielenią i fotofolię z trawą między zabudową górną i dolną. Świetnie to wygląda, nie chwaląc się oczywiście :) i choć do kolory sama wybierałam, fotofolia to pomysł pana projektanta i urzekająco trafiony pomysł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Witam
Ja też robiłam tam kuchnię i jestem bardzo zadowolona. Kuchnię wybrałam w jasnym drewnie z ciemnym blatem. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Mogę potwierdzić że firma Galeria Indeco ma projektantów z których jestem zadowolona. Zrobili mi kuchnię w białym lakierze która się podoba nie tylko mi ale także moim znajomym. Moim zdaniem firma godna polecenia. A jeżeli chodzi o jakość to też najwyższa:) Mam ją od pół roku i nie mam powodów by narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

rs profil stolarnia w Gdyni 601 707925
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Kuchnie szafy na wymiar niedrogo 534291371
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Witam firma Markand jest bardzo solidną firmą robią meble na zamówienie do łazienek kuchni pokojów itd... Ceny bardzo atrakcyjne, meble wykonane z najlepszych tworzyw bardzo polecam tą firmę tu macie numer do przedstawiciela 798990004
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Uwaga na RS PROFIL Gdynia , niedawno wykonywali prosta szafe termin ok 7 miesięcy , wykonanie kiepskie kilkakrotnie poprawiane, a i tak niezgodne z zamówieniem a ceny jak z markowego salonu...chętnie zaproszę do domu i zaprezetuje wypociny pana Roberta i jego ekipy. ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Kuchnie Komandor od 23-30 Października 20 % Taniej na całość !!!!
tel. 58 623 02 92
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Nowe studio w Gdyni na słowackiego. Zamówiłem dość dużą szafę i zrobili mi w 10 dni. Cena niższa niż gdzie indziej a i tak dostałem rabat.
Wiem że robią kuchnie i meble na wymiar -zamówię tam jeszcze szafkę łazienkową lakierowaną. Studio 935 albo 935 studio design.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Nie polecam Piotra M z Pruszcza, w jego pracy było wiele niedoskonałości a jak próbowałem mu zwracać uwagę to się bardzo ale to bardzo denerwował. Szkoda nerwów więc ostrzegam przed tym Panem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo fajna opcja http://krakster.pl/jak-zbudowana-jest-nowoczesna-kuchnia-kaflowa/ zmiana na lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Polecam firmę Aredo z Gdańska. Zrobili mi kuchnię w 4 tygodnie od zamowienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

garaż-owiec a robi jak z salonu nie drogo mebelki jak talala. 504924787
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Pół roku temu kupowaliśmy mieszkanie i robiliśmy kuchnie na wymiar. Mocho Studio z Redy robi bardzo dobre kuchnie, mają ciekawe stylizacje. Ich siedziba jest w Redzie przy Wejherowskiego, warto zobaczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

Studio Qualitum z Gdynia są solidni i mają dobre ceny. Rodzinna firma i można się dogadać... polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: KUCHNIA NA WYMIAR

polecam firmę Konar z kolbud. Meble z drewnianymi frontami i blatami. mam wiec polecam z czystym sercem. http://www.konarmeble.eu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast zastanawiam się nad zleceniem wykonania mebli do kuchni Indeco Trójmiasto. Czy może ktoś z Was zdecydował się kiedyś na ich usługi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moi znajomi korzystali z uch usług i muszę powiedzieć, że mają teraz naprawdę ładne i dobrze wykonane meble. Kuchnia jest dobrze zagospodarowana, a same mebelki świetnie się prezentują. Z resztą sama chyba też zdecyduje się na nich ofertę, bo szykuje mi się remont na wiosnę, a jednak meble na wymiar to świetne rozwiązanie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kuchnie na wymiar z elementami drewna lub z samego drewna polecam z http://www.konarmeble.eu/. Bardzo dobra jakość wykonanie i terminowość. Dla mnie wykonali kuchnie z nowoczesnymi frontami z drewna dębowego - efekt piorunujący. Pani Zosia 666 061 309, stacjonarny 58 352 30 77, biuro w Kolbudach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak czytam wypowiedzi na tym forum i muszę stwierdzić, że też chyba zdecyduję się na usługi Indeco Trójmiasta. Firma naprawdę wydaje się bardzo solidna, a mnie wkrótce szykuje się remont kuchni i łazienki, więc ich oferta będzie jak znalazł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam Pracownie mebli na wymiar teraz są w City meble. Nasza rodzina robiła u nich sypialnie wszystko zwymiarowane do ich pokoju fajnie i bardzo wygodne łóżko kontynentalne. My robiliśmy szafy i narożnik. Porządna firma jak dziecko nam powycinało dziury w poduszce to naprawili ( płaciliśmy ale cena zaskakująco dostępna) bez problemów pamiętali nas , znaleźli tkanine której podobno już nie było bardzo w porządku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak najbardziej polecam takie rozwiązanie. U mnie również jest kuchnia na wymiar i jestem z niej bardzo zadowolony, ponieważ spełnia moje oczekiwania i bardzo wygodnie sie z niej korzysta. Jeśli jesteście ciekawi, jakie mam wyposażenie, to przede wszystkim zerknijcie na stronę https://seeyoo.pl/ . Na niej znajdziecie moje ulubione pojemniki próżniowe, z których korzystam na co dzień. Nadają się idealnie do przechowywania jedzenia. Jest ono dłużej świeże i łatwiej zapakować sobie jedzenie na wynos.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z praktycznego doswiadczenia polecam usługi projektantów Senkoart Design. Zaprojektowali dla mnie mała kuchnie na wymiar w nowoczesnym stylu z elementami drewna. https://senkoart.pl/projekt-kuchni-online/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z miłą chęcią albo zaprojektuje Państwu kuchnię i ją skręcę albo mogę ją skręcić.

Dzisiaj ceny są bardzo wysokie w porównaniu z poprzednimi latami.

myślę że najlepiej kupić zestaw w Castorama lub Black Red White gdzie są najniższe ceny a korpusy są robione z tych samych płyt co kuchnie na wymiar. Dzisiaj ceny materiałów w porównaniu z poprzednimi latami bardzo wzrosły więc jeśli ktoś szuka oszczędności, to tylko zamawiać przez internet np. szafy przesuwane i szukać na miejscu montażystę, który to skręci. Jest duża konkurencja na rynku więc można negocjować cenę.
Pozdrawiam, zapraszam do kontaktu: Karol // https://twoj-szczesliwy-remont.business.site // 796 747 529
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wspaniale wykonana http://maca-polska.pl/przepiekne-kuchnie-dla-kazdego/ o to właśnie nam chodziło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamówiłem http://www.ginekolog-jkrygowska.pl/najpiekniej-wykonane-meble/ żadnych opóźnień świetna robota.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie macie co się zastanawiać http://datacentermanager.pl/atrakcyjne-meble-kuchenne/ jakość niesamowita.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zakupiłem program do projektowania ZWCAD - https://www.zwcad.pl/ - i sam sobie zwymiarowałem kuchnię. Następnie szukałem wykonawcy, który by się tego podjął. Pomyślcie o takiej opcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie, warto również sprawdzić https://www.programy-cad.pl/program-do-projektowania-wnetrz/, niezawodny w projektowaniu wnętrz. Korzystam od wielu miesięcy i jestem mega zadowolony!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przeprowadzki - możecie kogoś polecić? (75 odpowiedzi)

Jak w temacie - szukam sprawdzonej firmy, która pomoże w przeprowadzce :) zniesienie kilku...

ogród (9 odpowiedzi)

Cześć, wiecie jak zadbać o ogród przed zimą? Widziałem na stronie...

Oprogramowanie dla firmy (16 odpowiedzi)

Jakiego typu oprogramowanie do firmy polecicie? Gotowe czy może jednak dedykowane?