Piotr - ocena (1) Cena do jakości na medal! Mile zaskoczyli stanowczo Polecam!!! Piotr Git - ocena (1) Fachowa i super obsługa - auto naprawione bdb. Polecam. Git Mega klientka - ocena (1) Korzystałam parę razy z usług i zawsze wszystko zrobione z nadwyżką . Miła... Mega klientka
KJK - ocena (1) Pełen profesjonalizm zarówno właścicieli jak i pracowników , miła obsługa... KJK Zbigniew T. - ocena (1) Bardzo szybka i fachowa obsługa . Zdiagnozowali usterkę z którą borykałem się... Zbigniew T. Katarzyna - opinia (1) Wszystko super, terminowo, w dobrych cenach. Do tego miła obsługa. Polecam. Katarzyna Tadeusz33 - opinia (1) Jestem miło zaskoczony. Bardzo dobry warsztat. Naprawa wykonana jak dla mnie... Tadeusz33 Karol - opinia (1) Warsztat profaska, robota zrobiona w 100% od naprawy po błysk w środku auta... Karol Monika - opinia (1) Dziękuję bardzo za miłą obsługę. Polecam śmiało ten warsztat . Zadziałali... Monika Piotr - opinia (1) Znakomita obsługa, solidnie, sprawnie i bardzo miło. Uczciwe ceny. Auto... Piotr usługa blacharska (1) Szybko uporali się z moim autkiem , robota zrobiona solidnie Polecam! Anna Maciej K - opinia (1) Jak dla mnie rewelacja. Miałem wypadek nie ze swojej winy . Udałem się do... Maciej K Polecam (1) Chcialam bardzo serdecznie podziekowac za bardzo fachowa robote jaka zostala... Marta Polecam (1) Wszystko zrobione sprawnie, szybko, w przystępnej cenie, miłej obsłudze i w... Kamila Serwis auta (1) Szybko, sprawnie i na najwyższym poziomie. Pan Filip bardzo pomocny i... Mariusz Bardzo polecam :) (1) Kilkakrotnie korzystałam z usług firmy Kulik&Kurek i jestem bardzo zadowolona... Monika Profesjonaliści (1) Polecam w 100% profesjonsliści naprawa wykonana szybko, zderzak tak... Monika Po prostu profesjonaliści (1) Jestem bardzo zadowolony z naprawy blacharsko lakierniczej mojego pojazdu.... ogień.dym POLECAM! (2) Kilkukrotnie już moje auto było "odbudowywane" ;-) w serwisie K&K. Z czystym... SnowY Bezgotówkowo - zero problemu!!! (1) Oddałem do tego warsztatu uszkodzone auto po kolizji i zostało naprawione... Łukasz