Po prostu dobrze zrobione (1) Wykończenie mieszkania. Wszystko szło sprawnie. Na początku wszystko zostało... Marek Dobre ceny, świetne wykonanie (1) Polecam świetnego fachowca! Prace rozpoczęte terminowo, wykonywane niezwykle... Zofia i Andrzej Bardzo kulturalny fachowiec (1) Jesteśmy zadowoleni z doskonałej pracy pana Jarka. Nie tylko profesjonalne... Mariusz
Wysokie ceny, płatna wycena, dostępność od zaraz (5) Wysoka dostępność, bardzo wysokie ceny. Wycena kosztowała 50PLN (po raz... Tomasz NIEPRAWDA PANIE TOMASZU! (1) Szanowny Panie Tomaszu, może jednak Pan miał zupełnie inne oczekiwania... klientka remont mini lazienki (1) Łazienka zaprojektowana przez p. Jarka jest funkcjonalna i super wykonana.... Basia i Wojtek Profesjonalizm i rzetelność (1) Po raz pierwszy miałem przyjemność korzystać z usług Pana Jarka i absolutnie... Robert Rz. POLECAM (5) Bardzo polecam p. Jarka... to profesjonalny, życzliwy i uczciwy... Maria Polecam (1) Wystawiona ocena dla pana Jarka jest oceną jak najbardziej pozytywną. Praca... Ewa Fachowiec godny polecenia (1) Bardzo konkretny, pomocny, sympatyczny i kontaktowy człowiek oraz świetny... Rafał Mieszkanie Gdańsk (1) Panu Jarosławowi zleciliśmy wykończenie nowego mieszkania w Gdańsku. Zlecenie... Ewa i Krzysztof Łazienka (1) Po raz kolejny mam przyjemność wystawić panu Jarkowi pozytywną opinię za... Krzysztof Alina M. - opinia (1) Profesjonalnie, dokładnie i porządnie. Fachowiec w pełnym tego słowa znaczeniu. Alina M. PRAWDZIWY FACHOWIEC- POLECAM! (1) Gorąco polecam p. Jarosława. Miałem do połozenia płytki w kuchni i w... Paweł S. Profesjonalista (1) Bardzo solidnie i profesjonalnie zostały położone kafelki na balkonie. Można... Urszula Polecam. (1) Robota polegała na kompleksowym wykończeniu dwóch łazienek plus położenie... Leszek Rozwiązanie odpowiednie do oczekiwań (1) Świetnie poradził sobie ze starą łazienką Jola Uczciwy (1) Bardzo dokładne wykonanie. Nie bierze zaliczek. Rozliczanie za wykonaną... Robert Fachowo (1) Usługa adekwatna do kosztu. Wykonawca służy radą. Bardzo poleca. Krzysztof Solidny fachowiec (1) Uczciwa firma. Marek