KAISER Patisserie

Cukiernie i piekarnie

Sopot, Powstańców Warszawy 19

Anna - ocena (1) Elegancko, smacznie, ale.... Wchodzę o 19:40 i zamawiam kawę. Pani wygłasza... Anna Bogusława - ocena (1) Dzisiaj w Tłusty czwartek kupiłam 4 pączki z pistacjowym nadzieniem i 3 z... Bogusława kk - opinia (1) NIc specjalnego? Plus za wystrój, chociaż im bardziej drogi wystrój tym... kk
marysia - opinia (1) Wysoki poziom ale chyba nie we Wrzeszczu. Panie lody podają w białych... marysia DarekD - opinia (1) Wyjątkowe miejsce .Wszystko na poziomie światowowym. BRAWO dla właścicieli. DarekD Dariusz S. - opinia (1) Smak 1A Piẹkny wystrój i b. dobre piłożenie w Sopocie oraz Gdańsku Dariusz S. Arek - opinia (1) Droga cukiernia. Ale jakość pierwsza klasa. Tylko Umam ma porównywalną klasę. Arek Gość - opinia (1) Ładnie wyglada ale smaku to już zabrakło .Obsługa powinna wiedzieć kto co... Gość Gość - opinia (1) Miejsce z ogromnym potencjałem, świetna lokalizacja, ale wyroby cukiernicze... Gość K. - opinia (1) Smacznie i obficie, ale bardzo drogo. Ceny ciut przesadzone. Luksusowe. K. Stały klient - opinia (1) Wyroby cukiernicze w smaku nie mają sobie równyhch. Chleb oraz bagietki... Stały klient Agata - opinia (1) Bardzo przyjemna cukiernia. Niestety ciastka bardzo średnie. Spodziewałam się... Agata Iwona - opinia (1) To najlepsze kawiarniane miejsce na sopockiej mapie. Jestem stałą bywalczynią... Iwona Iwona mi - opinia (1) Pychota, palce lizać, polecam, super Iwona mi Viola - opinia (1) Niesamowite i niebo dla podniebienia Viola Agnieszka - opinia (1) Cukiernia na najwyższym poziomie.I nie tylko dla koneserów Agnieszka