Dotota - ocena (1) Firma Kuchnie Kama zaprojektowała I wykonała dla mnie zabudowę kuchenną.... Dotota Robert - ocena (1) W ostatnim czasie zamówiliśmy kuchnie, garderobę i parę szaf. Jesteśmy mega... Robert Anna Sadowska - ocena (1) KAMA wykonała dla nas zabudowę kuchni, szaf w przedpokoju i szafy w sypialni.... Anna Sadowska
Mirek i Wiesia - opinia (1) Profesjonalnie, od projektu przez wykonanie i montaż w naszej kuchni.... Mirek i Wiesia Zygmunt - opinia (1) Tanio, szybko i dobrze, co tu dużo mówić Zygmunt Andrzej - opinia (1) Wszystko tak jak miało być, wykonane w terminie, serdecznie polecamy. Andrzej Andrzej - opinia (1) Super fachowcy, wszystko tak jak zaplanowaliśmy. Polecam! Andrzej Kuchnia (1) Jestem bardzo zadowolony. Super montażysta. Projektant Robert o.k.... Jerzy pełna profeska (1) Pełen profesionalizm szczerze polecam domel Super :D (1) Jestem bardzo zadowolony z wykonania jak i ceny. Wszystko poszło zgodnie z... Adam Zadowolona (1) Kuchnia wyszła bardzo fajnie, lepiej niż projekt w komputerze, moja akurat do... Iza Bardzo ładna i solidna kuchnia na wymiar w dobrej cenie. (1) Zdecydowałem się razem z żoną na meble od Kama Straszyn i nie żałuje podjętej... Damian + Marta Raczej nie polecam (2) Meble jakościowo przyzwoite, choć zdecydowanie za drogie jak na ich cenę u... Marcel Godni polecenia (1) Przed wakacjami wykonywaliśmy w firmie KAMA dosyć dużą lakierowaną kuchnie... Agata i Piotr zdecydowanie polecam (1) pełny profesjonalizm szybko dobrze schludnie mirek Zadowolony z kuchni :) (1) Mimo kilku problemów - kuchnia została zamontowana, a ja jestem zadowolony .... M&M polecam (1) Kuchnia wygląda super,ładny projekt, sprawny montaż i miła obsługa, materiał... Ula ŚMIAŁO POLECAM (1) Przy wyborze kuchni liczyła się dla mnie ( i liczy nadal) jakość za... Paweł Zadowolona Klientka (1) Co tu dużo pisać, kuchnia wysokiej jakości za rozsądne pieniądze, dostarczona... Ania i Robert Brak słów żenada i wstyd (5) Pan który projektuje to niema żadnej praktyki .Projektuje gotowe moduły... Jolanta i Artur