Autokomis Kamat

Giełdy i komisy

Gdańsk, Marcina Dragana 13F

Grzegorz Kania - ocena (1) W stu procentach polecam komis jak i Michała właściciela który doradzi,... Grzegorz Kania Jar - opinia (1) Profesjonalna obsługa, auta w należytym stanie. Sympatyczny i b.cierpliwy... Jar Seniorka Krystyna - opinia (1) Zachęcam Osoby 70+, które potrzebują wsparcia technicznego dla użytkowanego... Seniorka Krystyna
Beata - opinia (1) Do Pana Michała trafiłam w nagłej potrzebie. Tzw. Akcja-Reakcja. Moje... Beata K.Radtke - opinia (1) Bardzo rzeczowe podejście w ocenie stanu technicznego pojazdu, uczciwa wycena... K.Radtke Waldemar - opinia (1) Wstawiłem do komisu auto. Jestem bardzo zadowolony. Podejście Pana bardzo... Waldemar Paweł - opinia (1) Kupiłem na tym komisie Toyotę Avensis i po przejechaniu 1000 km poszła... Paweł Karolina - opinia (1) W Autokomisie zakupiłam swój pierwszy samochód. Obsługa opowiedziała mi... Karolina Zadowolony klient - opinia (1) Sprzedawca miły i uczciwy... Przedstawił mi historię auta sprowadzonego z USA... Zadowolony klient Marek - opinia (1) Jeżeli chcemy kupić super auto--- to tylko Kamat. Wszystko super, sprawnie,... Marek Iwona - opinia (1) Bardzo polecam autohandel kamat. profesjonalne wsparcie w wyborze samochodu,... Iwona Marek - opinia (1) Kilka lat temu kupiłam, obecnie sprzedałem swoje auto i z mojego... Marek Edyta - opinia (1) Profesjonalna firma super obsługa polecam Edyta Ania - opinia (1) Polecam.Panowie pełna profeska, uczciwość i pomoc na wysokim poziomie.... Ania Mirek - opinia (1) Bardzo miła obsługa, niespotykana dla mnie w komisach, pierwsze miejsce... Mirek Mateusz - opinia (1) Polecam ten komis. Kupiłem u nich samochód kilka tygodni temu. Wszystko... Mateusz