Kameleon Sklep Zoologiczny

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Władysława Cieszyńskiego 36 lok.57

Arleta - opinia (1) Polecam !!! Profesjonalna i miła obsługa,zawsze uzyskuję konkretnąodpowiedz... Arleta Paweł - opinia (1) Duży asortyment i pomoc ze strony pracowników:) Paweł Maciej - opinia (1) Niemiła obsługa. Nie polecam. Pani w rozmowie telefonecznej stwierdziła ze... Maciej
Lech - opinia (1) Tam robię zakupy do akwarium od wielu lat i zawsze wracam. Lech Basia - opinia (1) Bardzo dobra, kompetentna obsługa i dobre ceny. Polecam :) Basia Bo - opinia (1) Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcami zawsze można liczyć na pomoc merytoryczną Bo - opinia (1) Robię tam zakupy od zawsze i zawsze jestem zadowolona Super (1) Najlepszy sklep zoologiczny z jakim się spotkałam. Obsługa na najwyższym... Ola Ulubiony zoologiczny (1) Kupuje tam juz dluuugo. Zawsze jest to sklep pierwszego wyboru. Gdy czegoś... Barbara Jak dla mnie super... (1) Co tu dużo pisać, sklep jak najbardziej OK i godny polecenia, wiadać że... JA polecam (1) Bardzo miła obsługa, z uśmiechem i dobrymi poradami. Ceny niewysokie w... Kasia polecam (1) Do tego sklepu i obsługi aż chce się wracać.Zawsze służą dobrą radą ,a do... Franc Polecam, bo to dobry sklep (1) Bardzo dobry sklep ze wspaniałą, profesjonalną i kochającą zwierzęta... Asia Pozytyw (1) W sklepie zoologicznym Kameleon robię zakupy od kilku ładnych lat i jak do... Calla Polecam (1) Sklep zaopatrzony dobrze, obsługa bardzo sympatyczna. Robiłem małe zakupy do... Michał kaśka29 - opinia (1) Wybór może i duży, ceny też przystępne, ale nikt nie zareagował jak weszłam... kaśka29 SUPER SKLEP! (1) Bardzo dobry sklep. Jako jeden z niewielu w Gdańsku ma żywą karmówkę dobrych... Ag EXTRA (1) Sklep super, obsługa na medal,dobry kontakt, chłopaki chętnie pomogą. Kupiłem... Klient POLECAM! (1) dziś zakupiłam świnkę morską samiczkę. jestem bardzo zadowolona, mimo że mam... Klaudia polecam (1) Bardzo lubię ten sklep i jeśli tylko muszę się udać do zoologicznego, to... Ola