Kamera szpiegowska

Cześć, chciałbym sobie zamówić mini kamerę szpiegowską imitującą jakiś przedmiot domowy, która będzie kontrolować co dzieje się w moim mieszkaniu podczas mojej nieobecności.Ostatnio było kilka włamań na naszym osiedlu, mieszkam sam więc taka mini kamera szpiegowska bardzo by mi się przydała i w jakimś stopniu dawała poczucie bezpieczeństwa.W internecie znalazłem fajną stronę z takimi urządzeniami nazywa się Sklep Eltrox.pl i mają tam spory wybór jednak nie mogę się zdecydować, którą z nich zamówić?
Czy ktoś z Was zamawiał tego typu kamery?Jeśli tak to które polecacie? A może robiliście zakupy w w eltrox.pl ?Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja swoją kamerkę kupowałam tutaj: http://24a-z.pl/kamery-bezprzewodowe-c-26.html. Ogólnie nie warto kupować pierwszej, lepszej kamerki, ponieważ wiele z nich generuje niskiej jakości obraz i niczego nie da się na nim rozszyfrować. Warto dopłacić trochę więcej i kupić dobry sprzęt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy warto zainwestować w kamerę szpiegowską, jeżeli chcemy monitorować nasz przy domowy garaż? Jeżeli tak, to w jakim internetowym sklepie warto zamawiać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0