Grażyna - opinia (1) Mecenas bardzo konkretny, rzeczowy i przede wszystkim skuteczny! Zdecydowanie... Grażyna Adam - opinia (1) Bardzo polecam, kancelaria na 5+. Jestem bardzo zadowolony z całościowej... Adam Andrzej - opinia (1) Polecam. Mi pomogli przy zgłaszaniu naciąganych reklamacji i niepłaceniu... Andrzej
Anna - opinia (1) Kancelaria na medal - po ludzku ze zrozumieniem profesjonalnie Anna Kasia - opinia (1) Serdecznie polecam korzystania z usług prawnych tej kancelarii, sama niedawno... Kasia Barbara - opinia (1) Miałam okazję konsultować dosyć trudna i skomplikowaną dla mnie sprawę -... Barbara Franek - opinia (1) Kancelaria ma bardzo profesjonalne podejście do klienta. Pan Mecenas to... Franek Olaf - opinia (1) Bardzo dobra współpraca. Pan mecenas przygotował wyczerpującą opinię prawną,... Olaf Agata - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pomocy jakiej udzielił mi pan Adwokat Armknecht.... Agata Grażyna - opinia (1) Bardzo konkrety mecenas, serdeczny i pomocny. Rozwiązał mój problem z bankiem... Grażyna Anna - opinia (1) Polecam Pana Mecenasa z całego serca. Bardzo mi pomógł w sprawie spadkowej.... Anna Hubert - opinia (1) Pełen profesjonalizm i jakość świadczonych usług, maksymalne zaangażowanie.... Hubert Jurek B. - opinia (1) Bardzo uczciwy, kompetentny i zaangażowany prawnik. Polecam! Jurek B. Iwona - opinia (1) Dobry kontakt, miła obsługa, pozytywne zakończenie sprawy. Jestem mile... Iwona Agata - opinia (1) Polecam, takich adwokatów ze świecą szukać. 10/10 Agata Dorota - opinia (1) Podziękowania za pomoc w sprawie i reprezentację przed Sądem. Pan Armknecht... Dorota Krzysztof z Gdyni - opinia (1) Współpracuje z Mecenasem Armknechtem od dłuższego czasu. Bardzo profesjonalne... Krzysztof z Gdyni Sabina - opinia (1) W pełni zasłużone 5 gwiazdek. Pełen profesjonalizm i świetna obsługa.... Sabina Jolanta - opinia (1) Profesjonalna pomoc i doradztwo polecam Jolanta Tomasz - opinia (1) Jeszcze raz dziękuję za pomoc! Polecam! Tomasz