Stały klient - ocena (1) Korzystam z usług Mecenasa Armknechta od wielu lat, wcześniej starszego, a... Stały klient Kaba - opinia (2) Profesjonaliści. Ta kancelaria to najlepszy adres w Gdyni! Kaba Jacek - opinia (1) Pozytywne opinie i tej kancelarii w Gdyni nie są przesadzone. Sam korzystałem... Jacek
Popławska - opinia (1) Profesjonalne podejście, wiedza na top poziomie, kilka scenariuszy... Popławska Agnieszka - opinia (1) Bardzo sprawni prawnicy. Jestem klientką Adviser od lat! Agnieszka Klaudia M. - opinia (1) Polecam profesjonalne podejście, Pan Armknecht to prawnik godny zaufania z... Klaudia M. Michał - opinia (1) Super. Polecam. Normalny prawnik Bardzo sprawna i rzetelna obsługa Michał Agata S. - opinia (1) Trafiłam do mecenasa Armknecht z polecenia i nie żałuję. Bardzo fajne... Agata S. Agata - opinia (1) Trochę długi czas oczekiwania na pierwsze spotkanie i ceny też nie są... Agata Ula - opinia (1) Pan Mecenas nakłonił całą rodzinę do zgodnego podziału spadku i udało nam się... Ula Gabriel - opinia (1) Pan Armknecht to chodząca rzetelność. Gabriel Alina - opinia (1) Do Kancelarii zgłosiłam się ze sprawą błędów w wykonaniu posadzki w... Alina kamil - opinia (1) Bardzo polecam, wysokiej jakości i profesjonalna obsługa. kamil Jan - opinia (1) Prawdziwie niemiecka solidność. Terminowi, słowni, sprawni a co najważniejsze... Jan Katarzyna - opinia (1) Zdecydowanie polecam. Co prawda czekałam na spotkanie prawie dwa tygodnie,... Katarzyna Agata - opinia (1) Jak najbardziej polecam, sprawa rozwodowa i podział majątku przeprowadzone... Agata Amanda - opinia (1) Moja sprawa była bardzo skomplikowana, ale Pan Mecenas poprowadził ją... Amanda Anna - opinia (1) Bezproblemowy kontakt z mecenasem, bardzo sprawne i rzeczowe załatwienie... Anna Tomasz - opinia (1) Dziękuję za pomoc Mecenasowi. Potrafi wczuć się w sytuację klienta i... Tomasz Robert - opinia (1) Absolutnie polecam, usługa reprezentacji wykonana na najwyższym poziomie. Oby... Robert