Miro - ocena (1) Polecam każdemu potrzebującemu wsparcia prawnego przy prowadzeniu biznesu... Miro Mariusz - ocena (1) Jako przedsiębiorca poszukujący kompleksowego wsparcia prawnego zdecydowałem... Mariusz Dariusz K. - ocena (1) Bardzo dobry Prawnik, profesjonalny w każdym calu. Polecam wszystkim, którzy... Dariusz K.
Marcin - ocena (1) Sprawna i co najważniejsze skuteczna kancelaria. Gdyby nie zaangażowanie... Marcin Paweł T - ocena (1) Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście, dziękuję Paweł T Justyna - ocena (1) Korzystam z usług tej kancelarii od kilku lat, pomagają mi zarówno przy... Justyna J. M. - ocena (1) Polecam Kancelarię z całego serca! Pełne zaangażowanie, otwartość i szybkość... J. M. Paulina Przeworska - ocena (1) Pan Mateusz okazał się profesjonalistą. Odpowiedział na wszystkie moje... Paulina Przeworska Malgorzata Wansel - ocena (1) Praca z Panem Mecenasem Szczurkiem to czysta przyjemność- pełen... Malgorzata Wansel A.B. - ocena (1) Bardzo profesjonalna pomoc w trakcie sprawy rozwodowej. A.B. Andrzej - ocena (1) Otrzymaliśmy fachową usługę prawną. Polecamy! Andrzej P. K. - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z usług mec. Szczurka. Szybko i skutecznie udało się... P. K. Ola - ocena (1) Polecam pana Mateusza Szczurka każdemu kto szuka profesjonalnej pomocy prawnej. Ola Iwona Ka - ocena (1) Profesjonalna i rzetelna obsługa. Kancelaria zaopiniowała moją umowę, dzięki... Iwona Ka Klient - ocena (1) Jestem bardzo zadowolona z rzetelnej i profesjonalnej porady prawniczej.... Klient Anna - opinia (1) Kancelaria Adwokacka Mateusza Szczurka to znakomite miejsce, gdzie można... Anna Adrian - opinia (1) Podejście do klienta, fachowość, szybka realizacja zleceń, bardzo dobry... Adrian E.M. - opinia (1) Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Pan Mecenas Szczurek sprawnie... E.M.