Kancelaria Adwokacka

Kancelarie adwokackie i radcowskie

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 120B

Polecam (2) Przesympatyczna Pani Oliwia, z pełnym profesjonalizmem zajęła się moją... M.B Sprawa Rodzinna (2) Pani Oliwio Bardzo dziękuję za profesjonalne i w pełni oddane podejście do... Łukasz Mecenas Oliwia Owczarz jest niezastąpiona (2) Z czystym sumieniem i przekonaniem polecam Kancelarię Dr Oliwii Owczarz.... Izabela Bruździńska
Dla dr Oliwii Owczarz nie ma rzeczy niemożliwych . (2) Mecenas Owczarz prowadziła moją sprawę o upadłość konsumencką oczywiście z... Jolanta G. lat 59 Szczerze polecam (2) Nie da się zle ocenić pani Oliwii oraz reszty zespołu, dzięki nim jestem... Punia Zdecydowanie polecam (2) Zdecydowanie profesjonalne podejście, w którym widać troskę o dobro klienta.... tesare Z całego serca polecam. (1) Współpraca Pani Mecenas ze mną była wspaniała i uwieńczona pełnym sukcesem, a... Teresa Z całego serca polecam (2) Pani Dr Oliwia Owczarz to przeurocza kobieta perfekcyjnie znająca się na... Eugeniusz S. Zdecydowanie polecam (1) Pani Oliwia Owczarz udzieliła porady prawnej bardzo rzeczowo, zwracając uwagę... Monika SUPER! (1) Witam. Pani Doktor Oliwia to super specjalista i przede wszystkim urocza i... Michał Polecam w 100%!!!!! (1) Pani Oliwia Owczarz to cudowna osoba. Z największa starannością podchodzi do... Agnieszka Polecam! (1) Przede wszystkim bardzo dziękuje Pani Oliwii za zaangażowanie. Dostępna o... Paulina Bardzo Polecam! (1) Współpraca z Panią Mecenas dr Oliwią Owczarz to prawdziwa przyjemność.Brakuje... kobieta Polecam (1) Dziękuję serdecznie za pomoc Pani Mecenas! fachowo, profesjonalnie i miło.... Krystyna Polecam (1) Miałem prawdziwą przyjemność współpracować z Panią Mecenas dr Oliwią Owczarz.... Michał