Kancelaria Adwokacka

Kancelarie adwokackie i radcowskie

Gdańsk, Jacka Malczewskiego 120B

Piotr - ocena (1) Bardzo profesjonalna obsługa. Sprawa prowadzona przez Panią Oliwię... Piotr Michał - ocena (1) Miałem prawdziwą przyjemność współpracować z Panią Mecenas dr Oliwią Owczarz.... Michał Michał - ocena (1) Poleca. Merytoryczna i rzetelna obsługa. Michał
Zbigniew Z - opinia (1) Miałem ogromną przyjemność korzystać z usług Pani mecenas . Co bardzo istotne... Zbigniew Z Sławomir - opinia (1) Korzystałem z usług Pani Oliwii! Profesjonalnalizm, wiedza i doświadczenie.... Sławomir Adela - opinia (1) Pełen profesjonalizm, nastawienie na sukces i myślenie strategiczne. No i... Adela Izabela - opinia (1) Bardzo polecam Pania mecenas i jej kancelarie. Przesympatyczna osoba,... Izabela Iwona - opinia (1) Korzystałam z usług Pani Oliwii. Polecam z całego serca w tych mało... Iwona Ewa - opinia (1) profesjonalne podejście i wiedza, fachowość, empatia i psychiczne wsparcie.... Ewa Sylwia L - opinia (1) Bardzo polecam Panią Oliwię nasz przypadek był bardzo ciężki ale się udało... Sylwia L Leszek - opinia (1) Pani Dr. Oliwia Owczarz jest osobą rzetelną, w 100% oddaną prowadzonej... Leszek Tomasz - opinia (1) Gorąco polecam Kancelarię Rady Prawnego dr Oliwii Owczarz. Pani prawnik... Tomasz Anna W. - opinia (1) Pani mecenas Oliwia Owczarz prowadząc moją sprawę wykazała się pełnym... Anna W. Małgorzata - opinia - opinia (1) Z całego serca dziękuję Pani mecenas dr Oliwii Owczarz, która jest... Małgorzata - opinia Eugeniusz - opinia (2) Pani dr.Oliwia Owczarz to prawnik wysokiej klasy.Poza profesjonalizmem jest... Eugeniusz Karolina Budzich - opinia (1) Gorąco i z czystym sumieniem polecam kancelarię dr Oliwii Owczarz.... Karolina Budzich Paulina - opinia (2) Współpraca z Panią Mecenas to czysta przyjemność. Kancelaria Dr Oliwii... Paulina Szczerze polecam (2) Mecenas Oliwia Owczarz to profesjonalistka w każdym calu, bardzo sympatyczna... Sylwia Oczywiście bardzo polecam! (2) Do Pani dr Oliwi trafiłem w bardzo trudnym momencie swojego życia. W zasadzie... Staszek Bardzo polecam (2) Trafiłam do Pani Oliwii z polecenia i była to najlepsza decyzja w moim życiu!... Aleksandra