Marek - opinia (2) Sprawa o sądowną eksmisję niepłacącej lokatorki. Doprowadzona z pomocą Pana... Marek Patrycja - opinia (2) Bardzo serdecznie polecam! Przed zdecydowaniem się na prawnika dzwoniłam w... Patrycja Robert - opinia (2) Pan Tomasz świetny adwokat, profesjonalnie i rzetelnie załatwione. Wyjaśnione... Robert
Alicja - opinia (2) Świetny adwokat. Niesamowita wiedza, rzetelność i zaangażowanie. Pan Tomasz... Alicja Małgorzata - opinia (2) Mecenas godny polecenia, Wysoka kultura osobista,duża wiedza i chęć pomocy... Małgorzata Natalia - opinia (2) Pan Tomasz Janik wspaniały adwokat. Prowadził nasze 2 sprawy które zakończyły... Natalia Agnieszka - opinia (2) Pan Tomasz to bardzo kompetentny adwokat. Od samego początku współpracy... Agnieszka Anna Kreft - opinia (2) Świetny adwokat, polecam całym sercem. W ciągłym kontakcie z klientem,... Anna Kreft Piotr - opinia (2) Pan Mecenas profesjonalnie podszedł do sprawy, wykazując się wiedzą i... Piotr Arkadiusz D. - opinia (2) Polecam, pełen profesjonalizm i podejście do sprawy. Korzystamy z jego usług... Arkadiusz D. M. J. S. - opinia (2) Zleciłem mec. Janikowi prowadzenie dwóch spraw sądowych. W obydwu wykazał się... M. J. S. Adam - opinia (2) Moja współpraca z Panem Tomaszem rozpoczęła się ponad rok temu, kiedy to... Adam Aleksandra M. - opinia (2) Świetny człowiek i jeszcze lepszy Prawnik. 11/10. Rozwiązał ugodowo trudny... Aleksandra M. Joanna W. - opinia (2) Pan Tomasz szybko i bezproblemowo rozwiązał mój spór z pracodawca,... Joanna W. Michał - opinia (1) Szybko i profesjonalnie - wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone,... Michał Agnieszka .G. - opinia (1) Mecenas Janik , rewelacyjny adwokat , rzetelny , z ogromna wiedza , kultura... Agnieszka .G. Mariusz - opinia (1) Bardzo polecam pana Adwokata, w razie konieczności będę wracać. I mogę... Mariusz Zuzanna - opinia (1) Fachowa i rzetelna współpraca, wysoka kultura osobista i ogromna wiedza.... Zuzanna Bardzo polecam! (1) Pan Mecenas bardzo mi pomógł. Wysoka kultura osobista, niezwykła wiedza,... Nina Zdecydowanie polecam! (1) Pomoc prawna na najwyższym poziomie. Olbrzymia wiedza i profesjonalizm. MM