Paweł Różyński - ocena (1) No wiadomo, od prawników, księży i polityków lepiej trzymać się daleko. Ale... Paweł Różyński Marcin - ocena (1) Pan Maciej mimo wielu spraw, jakimi się zajmuje jednocześnie działa szybko i... Marcin Martyna - opinia (1) Moja sytuacja wydawała się dla mnie skomplikowana, ale dzięki Panu Maciejowi... Martyna
Dominik Piękoś - opinia (1) Serdecznie polecam wszystkim usługi Pana Macieja. Podchodzi indywidualnie do... Dominik Piękoś M.Zet - opinia (1) Bardzo polecam kancelarię. Skorzystałam z pomcy w zawiłej sprawie spadkowej... M.Zet Karol - opinia (1) Gorąco polecam Kancelarię Pana Macieja. Korzystam z ich usług w trudnych... Karol T.M. - opinia (1) Polecam serdecznie Pana Macieja, szybka, fachowa i skuteczna obsługa. Wysokie... T.M. Joanna K. - opinia (1) Chciałbym wyrazić pełną uznania opinię na temat kompetencji i profesjonalnej... Joanna K. M.S. - opinia (1) Polecam kancelarię adwokata Macieja Wieczorkowskiego, udzielono mi pomocy... M.S. Marcin - opinia (1) Polecam adwokata Macieja Wieczorkowskiego w kwestiach związanych z umową... Marcin Jan Deski - opinia (2) Pan mecenas Maciej Wieczorkowski przeprowadzał dla mnie upadłość konsumencką.... Jan Deski Katarzyna Antoniewicz - opinia (2) Profesjonalizm, zaangażowanie,, szczerość i cierpliwość. Gdyby nie pan... Katarzyna Antoniewicz SMC - opinia (2) Bardzo się cieszę, że wreszcie natrafiłem na tą Kancelarię. Nie chcę już... SMC Ewelina L. - opinia (2) Serdecznie polecam usługi Pana Mecenasa Wieczorkowskiego Ewelina L. Beata F. - opinia (2) Pan mecenas Wieczorkowski prowadził kilka moich spraw, wszystkie z ogromnym... Beata F. Władyslawa - opinia (2) Apelacja napisana wzorowo, treściwie i na czas. Serdecznie polecam Pana... Władyslawa Janq - opinia (2) Potrzebowałem pilnej pomocy prawnej w przygotowaniu pisma procesowego. Pan... Janq Bl4nka - opinia (2) Polecam! Kancelaria rzetelna i godna zaufania! Bl4nka Przemek Draguła - opinia (2) Polecam usługi Pana Macieja Wieczorkowskiego. Korzystaliśmy z usług... Przemek Draguła Wiktor Turczyński - opinia (2) Pan Maciej jest odpowiedzialny za obsługę prawną naszej spółki gamingowej,... Wiktor Turczyński