olaszI - ocena (1) Chciałbym serdecznie polecić kancelarię prawną, Maciej Wieczorkowski. Moje... olaszI G.M. - ocena (1) Nasza współpraca z Kancelarią dotyczyła sprawy własności powiązanej ze sprawą... G.M. Dariusz - ocena (1) Podziękowania dla Pana Mecenasa Macieja Wieczorkowskiego za profesjonalne... Dariusz
Katarzyna O. - ocena (1) Bardzo rzetelna obsługa prawna. Dziękuję i polecam. Katarzyna O. Łukasz Orłowski - ocena (1) Pełen profesjonalizm, duża wiedza i szybkość w działaniu. Miałem okazję... Łukasz Orłowski Daniel - ocena (1) Polecam sprawa załatwiona pozytywnie . Daniel Darek - ocena (1) Profesjonalna i fachowa pomoc w sprawie z US dotycząca kryptowalut Darek Barbara - ocena (1) Bardzo dziękuję za rzeczowe porady, dzięki nim wiem co mogę zrobić dalej i... Barbara Łukasz - ocena (1) Cieszę się, że mogłem skorzystać z usług kancelarii prawnej Mecenasa Macieja... Łukasz Krzysztof - ocena (1) Bardzo rzetelna, fachowa i profesjonalna pomoc. Uzyskałem obszerną poradę... Krzysztof Przsow - ocena (1) Doświadczenie, skuteczne działania i zaangażowanie w sukces klienta. Polecam Przsow Olga - ocena (1) Z całego serca polecam kancelarię. Szybki termin konsultacji, fachowe i... Olga Konrad Duszyński - ocena (1) Profesjonalne i nieszablonowe podejście, które w moim przypadku bardzo dobrze... Konrad Duszyński Bartosz - ocena (1) Otwarty, wyrozumiały, a co najważniejsze niesamowicie rzetelny. Trafiłem na... Bartosz Marcin Fitas - ocena (1) Kupiłem samochód w AAAAuto w Gdańsku za kwotę 40 tys. zł. Po przejechaniu... Marcin Fitas Teresa Bednarz - ocena (1) Pan Mecenas jest bardzo profesjonalny i kreatywny w rozwiązywaniu... Teresa Bednarz Kasia - ocena (1) Pań Maciej to świetny prawnik, rzetelny, doświadczony specjalista od zadań... Kasia Grzegorz K. - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pana Macieja Wieczorkowskiego. Korzystaliśmy z usług... Grzegorz K. Roman Majewski - ocena (1) Pan Maciej jest kozakiem w swoim fachu. Niesamowita znajomość prawa i pełen... Roman Majewski Paweł Różyński - ocena (1) No wiadomo, od prawników, księży i polityków lepiej trzymać się daleko. Ale... Paweł Różyński