Katarzyna Zie - ocena (1) Pani Mecenas prowadziła mi sprawę o rozwód. Udało się go szybko uzyskać.... Katarzyna Zie MR - opinia (1) Pełen profesjonalizm, wszechstronna wiedza pani Mecenas i przede wszystkim... MR Sebastian Munzel - opinia (1) W moim przypadku chodziło o prawo spadkowe. Kancelaria doskonale... Sebastian Munzel
Alexander Benit - opinia (1) Pani Patrycji Roszczyniała to świetny adwokat nie tylko wykazuje... Alexander Benit Marcin - opinia (1) Obsługa prawna na najwyższym poziomie. Do Pani Patrycji zgłosiłem się z... Marcin Grzegorz Wróblewski - opinia (1) Świetna kancelaria! Skorzystałem z usług Pani Mecenas Roszczyniała już na... Grzegorz Wróblewski Małgorzata Sz. - opinia (1) Pani Mecenas już nie raz wsparła mnie dobrą radą. Po raz kolejny jestem... Małgorzata Sz. Jolanta - opinia (1) Z czystym sumieniem polecam usługi adwokat Patrycji Roszczyniała, która... Jolanta Joanna - opinia (1) Pani Mecenas, z którą miałam przyjemność współpracować, wykazała się... Joanna Mariusz - opinia (1) Adwokat, z którym miałem przyjemność współpracować, okazał się niezwykle... Mariusz Agnieszka - opinia (1) Pani Mecenas Roszczyniała jest nie tylko skutecznym adwokatem, ale także... Agnieszka Olga - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pani adwokat, która pomogła mi w mojej sprawie sądowej... Olga