Anna P. - ocena (1) Bardzo profesjonalny, rzetelny, o ogromnej wiedzy i doświadczeniu. Świetny... Anna P. Marlena W. - ocena (1) Kancelarię p. Artura polecam w 100%. Współpraca od 2020 roku w sprawie umowy... Marlena W. MB - opinia (1) Kancelaria godna zaufania i polecenia. Po 3 latach współpracy,... MB
Marek Ł - opinia (1) Szczerze polecam współpracę z Panem Arturem. Spokój, profesjonalizm, bardzo... Marek Ł Anna LS - opinia (1) Polecam współpracę z Panem Arturem. Jestem bardzo zadowolona z usług,... Anna LS Marcin - opinia (1) Pan Artur prowadził moja sprawę ponad 4 lata która w październiku zakończyła... Marcin Alicja S. - opinia (1) Bardzo sprawnie przebiegły sprawy przez II Instancje. Zwrot nadpłaconych... Alicja S. Ania - opinia (1) Jesteśmy wdzięczni Panu Autorowi za poprowadzenie naszej sprawy dot. kredytu... Ania MK - opinia (1) Bezwzględnie najlepsza obsługa prawna, z jaką do tej pory się spotkałem. Tym... MK Aleksandra - opinia (1) Dzięki Panu mecenasowi Arturowi Malinowskiemu właśnie wygraliśmy sprawę o... Aleksandra Anna Robert - opinia (1) Dzięki panu mecenasowi wygraliśmy sprawę przeciwko bankowi, która wydawała... Anna Robert JN - opinia (1) Dzięki panu mecenasowi wygrałem sprawę przeciwko bankowi. Jest fachowcem w... JN Tomasz - opinia (1) Bardzo rzetelna i kompleksowa obsługa , merytoryczna wiedza w zleconym... Tomasz Robert - opinia (1) Pełen profesjonalizm . Wstrzymanie obowiązku dokonywania przez powoda spłaty... Robert Jacek - opinia (1) Dzięki radcy prawnemu Arturowi Malinowskiemu wygrałem w Sadzie 2 sprawy.... Jacek Joanna - opinia (1) Serdecznie polecam Pana Artura. Profesjonalne podejście i zaangażowanie w... Joanna