Polecam! (1) Nie musiałem za bardzo głowić się i myśleć. Wszystko co trzeba było, zrobili... Q Polecam (1) Szukając fachowej pomocy prawnej miałam do czynienia z kilkoma kancelariami.... Ewelina Kancelaria godna polecenia! (1) Kancelaria godna polecenia. Wybrana wg opinii na tut.portalu. Panowie... A.P-S.
Pico Bello (1) 12000 zł różnicy w wycenie szkody OC odzyskane co do złotówki, szczerze sam... ADAM Polecam (1) Szkoda z autocasco załatwiona wzorowo przez kancelarię. Ubezpieczyciel poległ... Robert Panowie wiedzą co robią, dziękuję i pozdrawiam. (1) Kancelaria odzyskała w całości odszkodowanie z polisy na życie za śmierć... Anna55 Skorzystałem po raz kolejny (2) Po raz kolejny skorzystałem z usług kancelarii. Tak jak za pierwszym razem... MW Bardzo pozytywnie (2) Bardzo przystępna i uczciwa cena, wiem bo robiłem rozeznanie zanim się... Harry Polecam!! (1) Kancelaria zdecydowanie godna polecenia. Konkretna, rzetelna rozmowa, mająca... Adam Pelen profesjonalizm (1) Szczerze polecam. Jak w tytule - profesjonalizm w kazdym calu. Panowie znaja... Gofer Sukteczność (1) Świetny kontakt ,wysokie kompetencje ,duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę... Agnieszka Mateusz - opinia (1) bardzo profesjonalne i skuteczne podejście do sprawy, jak najbardziej polecam. Mateusz Pełen profesjonalizm (1) Jestem w pełni zadowolona ze współpracy z tą Kancelarią, która pomogła mi w... Dorota Polecam (1) Wszystkim polecam WSS.Miałem kolizję nie ze swojej winy i ubezpieczalnia... Darek Polecam! (1) Profesjonalizm pod każdym względem, stuprocentowa skuteczność w odzyskaniu... Kasia S. zdecydowanie polecam (1) Odszkodowanie z OC sprawcy (Allianz) podwyższone o ponad 100%. Rewelacyjny... Tomasz Polecam!! (1) Miła i bardzo profesjonalna obsługa. Jestem też zadowolona z wysokości... pola