Maria - opinia (2) Widać, że Pan dr Hećman to prawnik biegły w materii odszkodowań. Na wstępie... Maria Izi - opinia (2) Gorąco polecam kancelarię. Dzięki pomocy Pana Łukasz udało się załatwić całą... Izi Wojciech - opinia (1) Gorąco polecam,pełen profesjonalizm w działaniu a co najważniejsze działania... Wojciech
Paweł - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony z przebiegu dochodzenia roszczenia przez tę... Paweł SheevaPL - opinia (1) Panowie znają się na rzeczy. "Konkurencja" po kilku minutach rozmowy... SheevaPL Joanna - opinia (1) Skorzystałam z usług Kancelarii i jestem pod wrażeniem jakości obsługi i... Joanna Katarzyna Emilian - opinia (2) Szczerze polecam Kancelarię Prawną WSS - Pana Łukasza za kompetencję i... Katarzyna Emilian Tomasz Fokt - opinia (1) Fachowi, rzetelni, profesjonalna obsługa i doradztwo. Podchodzą indywidualnie... Tomasz Fokt Marta i Darek - opinia (1) Nasza już długotrwała współpraca jest zawsze skuteczna. Z kancelarią WSS... Marta i Darek Bożena Szafraniec - opinia (2) Bardzo polecam wszystkim Kancelarię Prawną WSS. Po śmierci męża... Bożena Szafraniec Mati - opinia (1) Bezproblemowo. Dobry kontakt. Sprawa załatwiona pico bello. Polecam! Mati Karolina - opinia (1) Bardzo polecam . Sprawa załatwiana szybko i profesjonalnie. Mogę z pełną... Karolina Polecam (1) Korzystalem z uslugi kancelarii. Obsluga na najwyższym poziomie. Polecam Pana... Jakub Polecam bardzo (1) Profesjonalna obsługa, łatwy i szybki kontakt, przystępne ceny. Zdecydowanie... Marta Opinia (1) Usługi świadczone przez Kancelarię WSS są na najwyższym poziomie. Działania... Zbyszek Karolina D (1) Powierzyłam Kancelarii trudną dla mnie sprawę i jestem bardzo zadowolona z... Karolina Odszkodowanie (2) Szybkie i profesjonalne rozwiązanie sprawy. Serdecznie polecam Pana Łukasza,... Magdalena odszkodowanie (1) Kancelaria WSS to najlepsza kancelaria z której usług korzystałem. Chciałem... Jacek Polecam każdemu! (1) Zwróciłem się do kancelari ze sprawą związaną z wypadkiem komunikacyjnym.... Mikołaj Zdecydowanie polecam (1) Bardzo sprawna pomoc przy odzyskiwaniu pieniędzy po zakupie samochodu z wadą... Piotr J.