Anna - ocena (2) Polecam usługi kancelari. Wnikliwia analiza sprawy, dostepność fachowców.... Anna Marta C. - ocena (2) Jestem pod ogromnym wrażeniem zaangażowania w moją sprawę. Pani Adwokat... Marta C. Michał Ogrodowicz - ocena (1) W pełni profesjonalna kancelaria prawna, godna polecenia. Kancelaria... Michał Ogrodowicz
Paweł - ocena (1) Wygraliśmy sprawę CHF z pomocą kancelarii. Od początku towarzyszyło nam... Paweł Wojciech - ocena (1) Profesjonalna, a jednocześnie zrozumiała dla niewprawnego klienta obsługa... Wojciech Bożena - ocena (2) Postępowanie o unieważnienie umowy kredytowej w I-szej instancji zakończyło... Bożena Dariusz - opinia (1) Polecamy! Sprawa o unieważnienie kredytu frankowego wygrana w obu... Dariusz Alina - opinia (2) Wygrana sprawa frankowa! Profesjonalnie, zrozumiale i w dobrej cenie. Alina Julian - opinia (1) Naprawdę rzeczowa i sumienna Pani Ania - pomogła w sprawie windykacyjnej i... Julian Marcin P - opinia (1) Pełen profesjonalizm Kancelaria pomogła mi w sporze z pracodawcą wszystko... Marcin P Opinia po rozprawie (1) Bardzo długo lecz pozytywnie oceniam współpracę Klient Podziękowanie (1) Serdecznie dziękuję Kancelarii Prawniczej "Seneka" za bezinteresowną,... Beata przejście rozwodu skutecznie i z klasą (1) Jestem pod wrażeniem obsługi Kancelarii Prawnej "Seneka". Pan Mecenas, był... Maria Sprawna pomoc Pani Karoliny z Kancelarii Seneka (1) Jestem bardzo zadowolona z pomocy jaka uzyskalam w Kancelarii. Pani Karolina... TP zdecydowanie polecam (2) potrzebowałem szybkiej i efektywnej pomocy prawnej związanej z umową cywilno... Adam skuteczni! (1) Wyegzekwowali po miesiacu polowe mojej kasy od cwaniaka z ktorym 2 komornikow... karol_sanwimex jestem pod wrażeniem (1) nie wiedziałem, że prawnicy mogą aż tak pomóc, uzyskałem odszkodowanie trzy... marek Profesjonalni prawnicy (1) Pracownicy Biura Prawnego "Seneka" dali mi nieocenioną pomoc przy... Wiktor Tołokin Ok (1) Wszystko ok polecam szybko i sprawnie zygi polecam (1) zleciłem odzyskanie należności firmy, dziś mam całość na koncie, czas -ok 3... ranimeks