John - opinia (1) Drogo, zmieniają się księgowe, właścicielka zajęta nowymi klientami. Ogólnie... John Grzegorz - opinia (1) Fachowo,szybko i rzeczowo.Super kompetentni ludzie na poziomie.Szczerze polecam. Grzegorz Maciej L - opinia (1) Zawsze wszystko na czas. Pani opiekunka do spraw ksiegowych bardzo dokładna i... Maciej L
iwona - opinia (1) Kancelarię wyszukałam z wielu ofert na rynku. Spodobała mi się otwartość i... iwona Magdalena Z - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z obsługi tego biura. Pani Żaneta jako właściciel... Magdalena Z Agnieszka - opinia (1) Przenieśliśmy pełną księgowość do Pani Żanety Hejne w sierpniu po tym jak US... Agnieszka Tomek - opinia (1) Pełna energii, zaangażowania a przede wszystkim profesjonalizmu prezes oraz... Tomek Księgowość na najwyższym poziomie (1) Wszystko dokładnie, na czas, perfekcjonizm na najwyższym poziomie a w dodatku... Janna P. Pełen profesjonalizm (1) Pełen profesjonalizm, pomimo faktu iż kancelaria posiada wielu klientów to... Piotr Ok (1) Zawsze wszystko na czas i w przyjaznej atmosferze. Jak o coś poproszę to... Darek