Kanclex

Doradztwo prawne Mediacje

Gdynia, 3 Maja 21

Katarzyna - opinia (1) Miałam okazję skorzystać z usług kancelarii i jestem z nich bardzo... Katarzyna Olga Kulesza-Miodek - opinia (1) Zaangażowanie w sprawę nawet najmniejszą, szybkość i skuteczność działania,... Olga Kulesza-Miodek Sylwia Olszewska - opinia (1) Polecam ,bardzo trudną sprawę doprowadzili do szczęśliwego finału w bardzo... Sylwia Olszewska
Wiesława - opinia (1) Jestem zadowolona z doradztwa RIO. Wiesława Agata - opinia (1) W biurze kanclex otrzymałam bardzo profesjonalną i życzliwą pomoc, moja... Agata Rafał - opinia (1) Pan Arkadiusz pomógł mi wygrać walkę z moim poprzednim pracodawcą, który... Rafał Miło i profesjonalnie (1) Pani Katarzyna pomogła mi podczas tworzenia umowy - sprawdziła treść... Marek Bardzo sprawna windykacja (1) Firma kanclex w zaledwie 2 tygodnie odzyskała dla mnie cały dług z faktur... Mariusz G. Polecam wszystkim przedsiębiorcom! (1) Profesjonalna obsługa - konkretnie, szybko i w jasny sposób wytłumaczono mi,... Jacek L. Polecam - porady prawne - fantastyczna obsługa! (1) Po pierwsze bardzo dobra obsługa. Jako developer szczególnie zwracamy uwagę... Developer z Gdyni Sprawa rozwodowa + alimenty (1) Jestem samotnym z wyboru ojcem i już byłem mężem znanej aktorki. Nie życzę... Samotny Ojciec Sprawy spadkowe w Gdyni (1) Sprawa spadkowa w Gdyni dzięki prawnikom z Kanclex Porady Prawne Gdynia... Hania Kowalczyk