Kantor

Kantory

Gdańsk, Podwale Staromiejskie 104

Dawid - ocena (1) Świetne ceny z facebooka Dawid Bardzo przyjazny kantor:) (7) Jestem bardzo zadowolona z obsługi i zawsze polecam ten kantor wszystkim,... Martyna OK (1) Do tego kantoru trafiłam z polecenia i nie zawiodłam się.Super ceny.Polecam Marta
Żółto-czarny kantor (1) Szybko,bezpiecznie,w dobrej cenie i miłej atmosferze.Dziękuję Tadeusz Dobre ceny i miła obsługa (1) Od dluzszego czasu mieszkam w Londynie. Przyjezdzajac do Polski czesto... Majka Tomek Gwiazdowski (1) Bardzo dobry kantor, bardzo profesjonalne i elastyczne podejscie do kursu... Tomek SUPER (1) Polecam najlepszy stacjonarny kantor w miescie :) Zawsze dobra cena. Anna POLECAM !!! (1) Polecam wymianę po promocyjnych cenach ze strony internetowej... Kamil Najlepsza cena na korony (1) Nigdzie w Gdańsku nie płacą lepiej korony norweskiej , śliczna dziewczyna tam... Dawid Dobre miejsce do wymiany waluty (1) Co tu dużo mówić, zawsze najlepsza cena na tej ulicy kantorowej, ustalam... Robert Zawsze tam wymieniam (1) Przy dużej ilości cena jest lepsza niż u cinkciarza w internecie a przy... Wioleta