Kapcie Valetta

Kapcie jakość bardzo złej - kupiłam je na święta - ok doszły powiedzmy na czas ale trwało to ponad 2 tygodnie. Jakość jak na targu - nawet poniżej. Zapach kleju. Kapcie przybyły z CHIN - co kupuję rzeczy z Chin i takie kiepskiej jakości to ciężko zaleź. Podeszwa twardy plastik- jakiś słaby odlew. Wykonanie bardzo słabe. Przestrzegam te kapcie za 100 zł niewarte nawet 50 zł. Jak chcesz je oddać musisz odesłać do Chin - koszt 56 zł - więc się nie opłaca lepiej nie kupować. Co najgorsze jak kupisz dwie rzeczy i one są od różnych dostawców to musisz wysłać pod dwa różne adresy więc przesyłka x 2. Nie polecam nikomu tego towaru i sklepu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kapcie Valetta

Niestety tu sa ciekawostki http://noweateny.pl/International
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja mam i kapcie od nich i piżamkę :) no i ubrania sportowe bo to od nich zaczęła się moja przygoda ze sklepem i wszystko w dobrej jakości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Tabletki Perfect Bust na powiększanie piersi (14 odpowiedzi)

Dziewczyny początkowo zastanawiałam sie nad zabiegiem powiekszania piersi operacyjnym ale chyba...