Firmę Spec-Bud wybrałam kierując się opiniami zamieszczonym tutaj i mogę każda potwierdzić. Szukając ekipy do kapitalnego remontu dopiero co kupionego mieszkania obdzwoniłam chyba kilkanaście firm, ale tylko pan Łukasz od razu rzetelnie podszedł do tematu. Niedługo po telefonie mogliśmy spodziewać się pierwszych oględzin mieszkania oraz szybko zrobionej wyceny, które w finalnym etapie niewielkie tylko została podwyższona (nie wszystko widać było na pierwszy rzut oka).
Jakość usług oraz wykonaniu bardzo Nas zaskoczyły, nawet nie spodziewałyśmy się, że będzie tak ładnie. Dużymi plusami jest rzetelność – wszystko zostało wykonane tak jak było uzgodnione oraz terminowość – remont zakończył się nawet wcześniej niż miał. Ze strony pana Łukasza mogłyśmy zawsze liczyć na pomoc – zarówno z zakupem potrzebnych materiałów jak również z rozwiązaniem niektórych elementów w mieszkaniu. Ekipa bardzo sympatyczna i solidna.
Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Spec – Bud każdemu. A my na pewno nie jeden raz skorzystamy z usług firmy pana Łukasza – w końcu drugie mieszkanie czeka na remont :)