Spec-Bud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Kielnieńska 131

Dominik - ocena (1) Remont pierwsza klasa. Podłogi, ściany, płytki, panele, wszystko zrobione ze... Dominik Filip - ocena (1) Profesjonalne podejście do tematu remontu. Można liczyć na fachowe doradztwo,... Filip Tomasz - opinia (1) Wraz z moją żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z usług firmy Spec-Bud. Przez... Tomasz
Mateusz - opinia (1) Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Mateusz Dorota - opinia (1) Korzystałam z firmy Pana Łukasza przy okazji wykończenia mieszkania w stanie... Dorota Mateusz - opinia (1) Współpraca z firmą Spec Bud była wzorcowa. Od początku Pan Łukasz konsultował... Mateusz Anita & Piotr - opinia (1) Firma Pana Łukasza Spec-Bud , robiła dla nas kompleksowe wykończenie domu... Anita & Piotr Małgorzata - opinia (1) Chcę podziękować za dobrą robotę i serdecznie polecić innym firmę Spec-bud z... Małgorzata Ola - opinia (1) Terminowo,profesjonalnie,sumiennie ,dokładnie wykonany remont... Ola "Spec - Bud " - polecam gorąco :-) (1) Pragnę podziękować panu Łukaszowi za sprawnie przeprowadzony remont domu.... BEATA Sprawdzona firma (1) Firmę polecili mi rodzice, którzy wcześniej korzystali z jej usług. Tak samo... Szymon Rożek polecam ! (2) Szybko, bardzo profesjonalnie, czysto, korzystnie cenowo, uczciwie i... Kobieta Spec-Buc (1) Nie wyobrażam sobie lepszego wykonawcy od firmy Spec-Bud. Pan Łukasz zajmuje... Ewa Jak najbardziej polecam (1) Firma Pana Łukasza wykonała prace remontowe przed terminem zachowując... Katarzyna SPEC - BUD godny polecenia (1) SPEC - BUD godny polecenia. Jestem zadowolona z wykonanej pracy. Na pewno... Hania Wykończenie mieszkania (1) Bardzo szybko, w terminie wykonane wykończenie mieszkania deweloperskiego.... Renia wszystko ok (1) wszystko ok, sprawnie szybko i na temat Pawel Kapitalny remont mieszkania z rynku wtórnego. (1) Firmę Spec-Bud wybrałam kierując się opiniami zamieszczonym tutaj i mogę... Maria Mieszkanie na Morenie (1) Prawdziwi fachowcy - nie tani, ale za jakość trzeba zapłacić. Doradzą,... Waldek remont kapitalny (1) Remont kapitalny mieszkania przeprowadzony został przez firmę Pana Łukasza... Ewa