Spec-Bud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Kielnieńska 131

Remont starego mieszkania (1) Kontakt z Panem Łukaszem od samego początku nam się spodobał, dotrzymał słowa... Justyna Opinia bardzo pozytywna :) (1) Remont zawsze mi się kojarzył z Armagedonem, strach było o nim myśleć ... aż... Justyna Zaborowska solidna firma (1) Firma Spec-bud przeprowadziła dla nas generalny remont mieszkania, z którego... Magda
odmalowanie poddasza, drobne prace remontowe (1) Kilka lat temu miałam już styczność z tą firmą . Przeprowadziła adaptację... Ania Kapitalny remont mieszkania ,Morena. (1) Mieszkanie zostało wyremontowane w sposób profesjonalny. Bardzo zgrany... Krzysztof Remont kapitalny m4 (1) Cena naprawdę przystępna wszystko zrobione super po 4 latach dalej się trzyma... Magda Polecam Firma Spec-Bud wykonuje remonty szybko, czysto i fachowo (1) Pan Łukasz ma profesionalne podejście do sprawy i jak umawia sie na telefon... Monika Kapitalny remont M3 Suchanino (1) Wysoka jakość świadczonych usług. Konkretne podejście do tematu, polecam... Krzysztof 2 mieszkania (1) Korzystaliśmy z usług Spec-budu po raz drugi. Są niezawodni, szybcy,... ecz Gruntowny remont pokoju (1) Życzę wszystkim współpracy z tak uczciwym, fachowym i rzetelnym... Dorota Adrian - opinia (1) Polecam jak najbardziej Panowie o wysokiej kulturze osobistej. Slownosc i... Adrian POLECAM W 100% (1) Firma Spec-Bud wykończyła nasze 87 metrowe mieszkania w Gdyni, które... Kaśka i Piotrek mieszkanie Gdynia (1) Bardzo dziękuję firmie SPEC-BUD za bardzo profesjonalnie przeprowadzony... ewa Paweł - opinia (1) SPEC BUD wykonał swoją pracę solidnie i terminowo. Z czystym sumieniem mogę... Paweł Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz (1) Polecam Firmę SPEC-BUD pod każdym względem, pełen profesjonalizm, kultura... Asia Remont w Gdyni (1) Jak najbardziej polecam firmę. Wszystko poszło szybko i sprawnie, początkowa... Tomasz Kwiatkowski Wysoka jakość (1) To nasza druga inwestycja ze Specbudem, z równie wysoką satysfakcją, na... SK Prace w mieszkaniu - osiedle Garnizon (1) Współpraca z firmą przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Profesjonalne... Agnieszka Polecam! (1) Na początku bardzo dziękuję za wykonanie remontu i świetną współpracę. Remont... Gosia MORENA (1) Wiele jest firm budowlanych, zapewne wiele z nich potrafi wykonać swoją pracę... Oskar