Spec-Bud

Usługi remontowe i budowlane

Gdańsk, Kielnieńska 131

Polecam (1) Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonego remontu mieszkania (panele i... Małgorzata Strzał w 10 (1) Spec-bud był którąś z kolei ekipą, która wykonywała dla nas remont i... lsobolew Kompleksowy remont łazienki (1) Prace wykonane profesjonalnie, rzetelnie, z dbałością o szczegóły i w... Rafał
Prace w domu jednorodzinnym (1) Firma wykonała w moim domu remont 3 pokoi oraz klatki schodowej. Wykonane... Irena Bukartyk polecam wszystkim (1) bardzo sprawna i rzetelna ekipa, mieszkanie wykończono bez żadnych... małgorzata Grażyna - opinia (1) Remont przedpokoju wykonany bardzo szybko,solidnie.Zerwanie starej... Grażyna Remont kawalerki 36 m (1) Pragnę podziękować firmie za wykonanie remontu w moim mieszkanku. A przede... Marta Kompetentny zespół budowlany Spec-Bud (1) Zlecenie dotyczyło sfinalizowania prac budowlanych ze stanu deweleporskiego w... Jadwiga O. Rzetelna firma (1) W ubiegłym roku, firma wykańczała kompleksowo nasze nowe mieszkanie. Ogólnie... Sławek adaptacja poddasza (1) miałam problem z wyborem odpowiedniej firmy remontowej, ponieważ jestem... Agnieszka Liberadzka Remont mieszkania w opłakanym stanie Gdańsk Ul.Św Ducha (1) Dzięki współpracy z projektantem wnętrz,z przyjemnością stwierdzam że końcowy... Remigiusz Prace Remontowe w mieszkaniu deweloperskim (1) Polecam firme Spec-Bud wszystkim ktorzy planuja remont Maria W.