Gabinet Fizjoterapii KarnaMED

Rehabilitacja

Gdańsk, Jaśminowy Stok 14/3

Bartosz - opinia (1) Pan Rafał to profesjonalista z miłym podejściem do pacjenta. Fachowiec z... Bartosz Asia - opinia (1) Niesamowita poprawa już po pierwszym spotkaniu. Ból znika i wszystko zaczyna... Asia Maria - opinia (1) Do gabinetu trafiłam z polecenia . Niestety bardzo się zawiodłam. Przyszłam... Maria
Rafał Tomczuk - opinia (1) Już nie pierwszy raz korzystam i bardzo polecam Pana Rafała, jego... Rafał Tomczuk Zdrowym Być (1) Nasze wieloletnie doświadczenie w tym sektorze daje nam możliwość dzielenia... SeniorPlus Sprawdzony fachowiec przynoszący ulgę (1) Pan Rafał to: -dobry diagnosta --wyśmienity fizjoterapeuta -trener i... Arek Pełen profesjonalizm (1) Do Pana Rafała trafiłam z polecenia z ogromnym bólem. Po kilku sesjach ból... PAULINA Polecam (1) Wspaniały ciepły człowiek i fachowiec, zna się na swoim fachu i można mu w... Agaeb Pełny profesjonalizm (1) Od dłuższego czasu zmagałam się z problemami z kręgosłupem (przepuklina).... Iza Schorzenia kręgosłupa (1) Moje problemy zaczęły się od wysuniętego dysku. Pana Rafała poznałem w... Paweł