Karolina - opinia

Wystrój super aż chce się siedzieć :-)
Jezdnię dobre, tylko szkoda że zabrakło menu dla małych klientów!
I duży minus za jedną toaletę na cały lokal i jej czystoś. Jednak to gastronomia i nomin zdaniem toleta powinna być czysta i sprawdzana co jakiś czas przez obsługę lokalu. Wiem że czasami ciężko ogarnąć jak tłum klientów na sali.
Ale to moja mała sugestia :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,
Dziękujemy za miłe słowa. Jest nam bardzo miło kiedy nasi Goście uzyskują satysfakcję z odwiedzania naszego Browaru. W lokalu są trzy duże toalety. Toaleta, o której Pani mówi jest to toaleta dla osób niepełnosprawnych, która znajduje się w innej części lokalu, gdzie jej architektura pozwala na wjazd do niej wózkiem inwalidzkim. Toalety dla innych Gości znajdują się w drugiej, dalszej części. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i myślę, że przy kolejnej wizycie nie pozostaną już żadne niedomówienia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Karolina - opinia

O ile pamiętam, a jestem częstym gościem i bardzo sobie chwale kuchnie w Browarze - toaleta jest jedna, ale dla inwalidów i z przewijakiem co mi i małej bardzo ułatwia. Kilka kroków dalej znajduję się toaleta oddzielna dla mężczyzn i dla kobiet. Całę szczęscie zawsze gdy jestem ( w godzinach lunch'owych) jest czyściutko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0