Browar Miejski Sopot

Browary Restauracje Puby Jedzenie na telefon

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 35

Wojtek - opinia (1) Pyszne jedzenie i piwa własnej produkcji. Polecam! Wojtek Nie polecam (1) Jedzenie smaczne, obsługa sympatyczna. Szokiem dla nas był otrzymany paragon... Marta Nowy szef kuchni? Wyraźne pogorszenie (2) To była moja szósta wizyta w tej restauracji i chyba ostatnia. Początek,... moniak53
Wizyta w sobotę (2) Byliśmy w sobotę, gdzie trwał Oktoberfest. Piwo Koźlak bardzo smaczne.... Piotr Pięknie i kulturalnie (2) Bardzo ładny lokal, z przemiłą obsługą. Jedzenia nie będę polecać, gdyż... Jadzia Niesympatyczna obsluga (1) Nä zamowione przystawki do piwa czekalismy ponad 30 min. Niesympatyczny... Jacek Kiedyś było smacznie. (2) Jestem bardzo rozczarowany wizytą w Browarze. Byłem tutaj wcześniej i... Rozczarowany Menu super, wystrój i klimat też. Ale pani kelnerka... (2) Pierogi i piwo rewelacja:) Ale pani kelnerka, absolutnie na nie!!! I to już... Marianna Opinia (2) W restauracji Browar Miejski Sopot bywam kilkanaście razy w roku. Zawsze... Tomasz Opinia (4) Sałatka z kurczakiem i z krewetkami za prawie 30zł która składała się z:... Ania Polecam - jedna z lepszych restauracji:)))) (2) Do Browaru przychodzę regularnie od roku i nigdy się nie zawiodłam :) Obsługa... DDDD Bardzo smacznie, ale... (2) Byliśmy na kolacji większą grupą, jedzenie bardzo dobre i na wysokim... Kredkowska Najlepszy stek jaki kiedykolwiek jadłem (2) Odwiedziłem Browar we czwartek, mają dzień z wołowiną. Zjadłem... Matys obsługa... (2) Byłem dwa razy. Za pierwszym obsługująca pani przyniosła w pretensjach... MK zepsuło sie- sezon turystyczny (2) jedzenie sie zepsuło, bywałam wczesniej lodowa sałata i brzoskwinia z puszki... wymagająca Świetne miejsce (2) Uwielbiam to miejsce,jestem praktycznie co weekend. Piwa najlepsze! Potrawy... Karolina Karolina - opinia (3) Wystrój super aż chce się siedzieć :-) Jezdnię dobre, tylko szkoda że... Karolina Nic specjalnego (2) Zamówiliśmy dwie przystawki i deskę piw. Piwa...raczej słabe. Myślę, że... kasia Magda - opinia (2) Ciekawy wystrój, szczególnie kadzie robią wielkie wrażenie. Obsługa miła i... Magda Ależ to było dobre (1) Dzisiaj wybraliśmy się z ciekawości na obiad. Piękny, klimatyczny wystrój,... Borówka