Opinia

Sałatka z kurczakiem i z krewetkami za prawie 30zł która składała się z: połowy główki sałaty lodowej utopionej niczym w zupie z wody skroplonej cytryną z 4 ćwiartkami pomidora, 3 krewetkami, 5 kółeczkami z cebuli i paroma kostkami z kurczaka to kpina.. Dokładam 10zł i mam super danie ze stekiem..Mam porównanie sałatek za te same pieniądze w innych miejscach i kolokwialnie mówiąc jestem zniesmaczona. Takie dania dostaje się w bistro za 12zł, a nie w takim miejscu, po prostu nie przystoi. Proszę uznać opinię jako konstruktywną krytykę, gdyż bardzo lubię to miejsce, niestety poczułam się oszukana i...głodna. Obsługa - kelnerki zawsze świetne, dają radę, gorzej z niektórymi kelnerami. I przy okazji - mogłyby wrócić placki ziemniaczane w sosie kurkowym do menu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,
Sałatka z kurczakiem i krewetkami składa się między innymi z 4 krewetek królewskich (60zł/kg) oraz 150 gram piersi z kurczaka pokrojonej na kawałki (14zł/kg). Cena sałatki to 27,50 zł. Przyzna Pani, że to dość niska kwota jak za składniki, z których jest przygotowana. Należy oczywiście dodać koszty poboczne jak między innymi prąd, gaz, pracę kucharza, czynsz itd. Z uwagi na to, że nasze dania przygotowujemy z najwyższej jakości produktów, niemal drożej kosztuje produkcja wspomnianego dania niż przytaczane przez Panią 12 zł za "taką" sałatkę w sprzedaży w "bistro". Nigdy nie posiadaliśmy w ofercie placków ziemniaczanych w sosie kurkowym, jak Pani opisuje, lecz w borowikach. Czujemy się pokrzywdzeni Pani opinią, gdyż z uwagi na brak fachowej wiedzy branżowej oraz kulinarnej Pisze Pani nieprawdę na forum publicznym. Krytykę przyjmujemy, natomiast się z nią nie zgadzamy. Przykro nam, że nie potrafiliśmy tym razem zaspokoić Pani potrzeb, jednak być może nie jesteśmy w stanie dopasować się cenowo w danym segmencie kulinarnym do Pani potrzeb, jak wspomniane przez Panią "bistro".
Z wyrazami szacunku,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinia

Zgadzam się w 100% tez się przejechalam na tej sałatce zdecydowanie nie warta swojej ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Opinia

Potwierdzam opinię, sałatka wygląda jak przyrządzona przez dziecko, nawalona sałata w wodzie przyozdobiona cebulą i pomidorem, krewetek sztuk 3. A swoją drogą to odpowiedź kierownika browaru trochę nie na miejscu. Klient to klient, ma prawo wyrazić opinię, dodatkowo zrobiono to w taktownym stylu, odpowiedź cyniczna, słabo to świadczy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0