Browar Miejski Sopot

Browary Restauracje Puby Jedzenie na wynos

Sopot, Bohaterów Monte Cassino 35

Magda - opinia (2) Ciekawy wystrój, szczególnie kadzie robią wielkie wrażenie. Obsługa miła i... Magda Ależ to było dobre (1) Dzisiaj wybraliśmy się z ciekawości na obiad. Piękny, klimatyczny wystrój,... Borówka Uwaga na ceny w karcie (4) Poza przyjemną przestrzenią wszystko było nie tak. Z 5 piw z karty były tylko... Kamil
Niekulturalny kelner (3) Byliśmy grupą znajomych zjeść i wypić po 1-2 piwa. Obsługa pana kelnera,... Ania Piwo połączone z posiłkiem. (1) Jestem pod dużym wrażeniem, piwo inne w smaku jakie się spotyka w zwykły... Adam Świetne piwo, dobre jedzenie (1) Nareszcie w tym miejscu fajna knajpa, piwo świetne, jedzenie także, no i jazz... Krystyna mww - opinia (1) Miejsce zaskakujące. Harmonijny wystrój, ciepło w okresie jesiennym, bardz... mww bardzo miły lokal (1) byłam ostatnio w restauracji i zamówiłam pierogi z gęsi bardzo smaczne i... Pani Alicja Jedno z miejsc, do których chętnie się wraca (1) Wpadliśmy bez wcześniejszej rezerwacji w kilkanaście osób. Do tego każdy... wichor Smaczne , pyszne , rewelacyjne!!!!!!! (1) Super!!!! Smaczne ,olbrzymie porcje za niską cenę . Stek przepyszny , kruchy... Beata Super Klimat (1) Goraca polacam Browar Miejski Sopot. Najlepsze Craft Beers w calym... Martyna Gorąco polecam (1) Fantastyczna obsługa, ciekawy pomysł na prosiaka pieczonego w niedzielę. Ceny... Gosia 2 m-ce na Monciaku (1) Zaledwie poczatek a juz pokazuja ze sa nastawieni na jakosc, kreatywnosc i... Ice Trojmisto Monika Sopot (1) Jadłam w tym miejscu kaczkę i uważam, ze jest prawidłowo przyzadzona. Nie... Monika Sopot mega fajne miejsce (2) Goraco polecam Leszek Ewel - opinia (1) Piwko smaczne, przystawki całkiem, całkiem, ale bez szału, obsługa bardzo... Ewel Obsluga masakra :( (1) Restauracyjka zrobiona całkiem sympatycznie, jednak wiele do życzenia... Roztrzepana Halina Browar (1) Pyszne Piwo ! Polecam Michu99