KartCenter TOR GOKARTOWY

Gokarty

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Alicja - ocena (1) Wrażenia z jazdy niesamowite polecam Alicja Pawel - opinia (1) Bardzo fajny tor.bardzo dobrze się jeździ super zabawa Pawel Konrad Dmochowski - opinia (1) Mega zabawa. Polecam Konrad Dmochowski
Wojtek - opinia (1) Byłem na torze 3 razy i za każdym razem bardzo mi się podobało. Zawsze mam... Wojtek Troche lepiej niż sopot (1) Po sopocie odwiedziłem również tor w gdańsku i muszę przyznać, że robi... Piotr Super obsługa! Extra zabawa! (1) Byłem na torze już kilka razy i za każdym razem żałuję, że czas dobiega... Marcin Sopot Super miejscówka :)))) (1) Bardzo fajny tor, wybór i cena. Extra miejsce na imprezę urodzinową :)))... Maciej rewelacja! (1) Mega profesjonalny tor. Świetna, bardzo przyczepna nawierzchnia która pozwala... bumboxs Świetny punkt do przeżycia dobrej zabawy. (1) Obiekt godny polecenia. Nowoczesne gokarty, świetna atmosfera. Obsługa dba o... Piotr bardzo fajna, oryginalna rozrywka (1) kto by pomyślał, że w centru handlowym można poczuć się jak na torze formuły1... Rakonila bez szału (1) tor jest krótki, ciężko na nim wyprzedzać w grupie powyżej 3 osób, gokarty... Seba83