Karyna - ocena

"shock beauty" Dziewczyny, zdecydowałyście się tam pracować, zastanówcie się, czy potrzebujecie nerwów, czy jesteście gotowe pracować za darmo, nie dostaniecie wypłaty, jak tylko zdecydujecie się odejść od tego pracodawcy za miesiąc, w którym przepracowaliście rano do godziny 20:00 nie otrzymasz żadnych pieniędzy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Karyna - ocena

Dobrze , że jest portal na , którym pracodawcy z Beauty mogą się wymieniać informacjami kogo nie zatrudniać !!! Nigdy bym nie zatrudniła takiej dziewczyny i jeszcze z Ukra. , koniec czasów ukrai i białorusi w branży Beauty . Ale widziałam ostatnio informacje na portalu o jakiejś Karinie , muszę sprawdzić i wrócę z odpowiedzią czy o nią chodzi !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Karyna - ocena

Kiedy oni wrócą do siebie ? Już nie wiem w jakim kraju jestem czy w Polsce czy w Ukrainie , są wszędzie i tylko słyszę Ukraiński !!! Ostatnio słyszałam , że jedna Ukrainka krzyczała na ekspedientkę w sklepie że już mogłaby się nauczyć Ukraińskiego . Co to sie dzieje !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Karyna - ocena

Taaaa na pewno tak jest myślisz , że jak coś napiszesz to to będzie prawdą ?! Każdy ma swój rozum i każdy wie jakie jesteście .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Karyna - ocena

jacy wy wszyscy jesteście głupi
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zobaczcie jak wyzywają Polaków !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2