Shock Beauty

Paznokcie Makijaż permanentny

Gdańsk, Partyzantów 52

A - ocena (1) Nie polecam! Atmosfera tragiczna. Pierwsze wrażenie po wejściu do salonu... A J - opinia (2) Dopuszczono do pracy dziewczynę, która nie ma doświadczenia w robieniu... J Marlena - ocena (2) Słabo słabo. Zdecydowanie na warto. Marlena
Marlena - ocena (2) Porażka. Drogo, prawie godzina opóźnienia, Przepiłowaną płytkę musiałam... Marlena Anna Latan - ocena (2) Dzień dobry, chciałabym podzielić się opinią na temat mojej wizyty w salonie... Anna Latan Katarzyna - ocena (1) Nazwa salonu bardzo trafna , ponieważ zachowanie właścicielki salonu to... Katarzyna Wiktoria - ocena (1) Kocham przychodzić do Shock Beauty zawsze wiem, że wyjdę zadowolona i... Wiktoria Laura - ocena (1) Bardzo dziękuję za profesjonalną obsługę i pięknie zrobione paznokcie Polecam ! Laura Anastazja - ocena (1) Bardzo polecam salon Shock Beauty :) profesjonalne podejście do klienta i... Anastazja Aneta - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta i pyszna kawa :) Aneta Aneta - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta i pyszna kawa :) Aneta Maja - opinia (2) Chodziłam regularnie od jakiegoś czasu, ale coś złego musi się w salonie,... Maja Elżbieta - ocena (1) Zgłosiłam się na manicure żelowy do p. Natalii. Paznokcie zostały wykonane... Elżbieta Amelia - opinia (2) Jakość z miesiąca na miesiąc coraz gorsza. Obsługa porażka. Chodziłam kilka... Amelia Kasia Głuch - ocena (1) Fantastyczny Salon! Super specjalistki. Mega miła atmosfera. Właścicielka z... Kasia Głuch Patrycja - ocena (1) Bardzo polecam usługi Zuzy, bardzo dokładnie robi manicure! Bardzo... Patrycja Marta - ocena (1) Piękny manicure, super atmosfera! Do takich miejsc chce się wracać Marta Karyna - ocena (6) "shock beauty" Dziewczyny, zdecydowałyście się tam pracować, zastanówcie się,... Karyna Klaudia - ocena (1) Polecam Shock Beauty Klaudia Justyna - ocena (1) Wizyta w Shock Beauty wywarła na mnie duże wrażenie. Jestem zachwycona z... Justyna