Shock Beauty

Paznokcie Makijaż permanentny

Gdańsk, Partyzantów 52

Natalia - ocena (1) Polecam ! Miejsce jest wyjątkowe Natalia Karolina - ocena (1) Bardzo lubię przychodzić do Shock Beauty , zawsze wychodzę z uśmiechem na... Karolina Monika - ocena (1) Wyszłam z salonu z pięknymi brwiami ️ Monika
Sabina - ocena (1) Polecam ! Salon godny polecenia Sabina Elżbieta - ocena (1) Bardzo lubię korzystać z usług salonu , chodzę na manicure , pedicure oraz na... Elżbieta Basia - ocena (1) Od początku chodzę do Shock Beauty , muszę przyznać że w lepszym salonie nie... Basia Ewa - ocena (1) Mega salon z super atmosferą , usługi na najwyższym poziomie ! Polecam Ewa Agnieszka - opinia (1) Z brwiami, które teraz mam wyglądam jak klaun. Przestrzegam przed spartoloną... Agnieszka Beata - opinia (1) Bardzo miła atmosfera, ceny przystępne. Nie miałam stresu, bo wszystko... Beata wgrodzka7777@interia.pl - opinia (1) Najlepszy salon w Trójmieście. Paznokcie zrobione przepięknie. Przemiła i... wgrodzka7777@interia.pl Aleksandra - opinia (1) Najlepszy salon! Sympatyczna atmosfera, pyszna kawka. Usługi wykonywane... Aleksandra Julia Książczyk - opinia (1) Polecam pięknie wykonane paznokcie Julia Książczyk Dominika Mazan - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z pracy tego salonu, bardzo profesjonalnie i super... Dominika Mazan Basia - opinia (1) Bardzo miłe Panie i dobrze wykonany Manicure, polecam ️ Basia Magda - opinia (1) Polecam Najlepszy salon w 3City!!! Magda Sabina - opinia (1) Super salon , świetna atmosfera , Panie bardzo miłe i pomocne Paznokcie... Sabina Kamila - opinia (1) Dzisiejsza wizyta była moją ostatnią w tym salonie. Pierwszy raz manicure... Kamila Moja historia z salonem Shock Beauty (1) Nie polecam. Na wstępie zaznaczę, że Panie Stylistki pracujące tam nie są... Moja historia z salonem Shock Be An - opinia (1) Na początku wszystko zrobiło na mnie dobre wrażenie, dostałam wodę,... An X - opinia (1) Byłam w salonie w Oliwie pod koniec stycznia - klasycznie manicure hybrydowy.... X