Nie polecam. Na wstępie zaznaczę, że Panie Stylistki pracujące tam nie są niczemu winne - swoją ocenę kieruję w stronę Właścicieli. Byłam stałą klientką, która sama przepracowała wiele lat w usługach - w związku z tym wiele wybaczałam i często szłam na rękę żeby nie robić problemu. Czara goryczy przelała się, gdy po 3,5h manicure wyszłam z paznokciami na których była tylko baza i top (!) Co ciekawe, dwie wizyty wcześniej, w wieczór przed wizytą dostałam sms z prośbą, czy mogę przyjść 20 min wcześniej. Po przyjściu do salonu żadna z pracownic nie wiedziała o tym, że takie smsy zostały wysłane. Usługa zaczęła się o pierwotnie umówionej godzinie, a nawet z lekkim opóźnieniem. Kolejna z klientek, która miała być po mnie, również przyszła wcześniej, nie miała jednak tyle cierpliwości co i ja i po odczekaniu 40 min na swoją kolej, wyszła wściekła. Po tym jak przyjechał Pan właściciel, zostałam niemiło potraktowana i cała wina za wyjście klientki została zrzucona na mnie i na to, że dzień przed wizytą złamał mi się paznokieć i nie poinformowałam o tym salonu, przez co wizyta się opóźniła. Wtedy bardzo łatwo przyszło bycie niemiłym. Dwa miesiące później po wspomnianej już sytuacji, po całkowicie absurdalnej wizycie przez 3,5 h ani razu nie usłyszałam od żadnego z właścicieli przepraszam. tylko mruknięcie na koniec, że wizyta bezpłatna - uciekanie wzrokiem i od jakiejkolwiek rozmowy ze mną. Podczas trwania tej wizyty Pani właścicielka wiele razy chciała także obarczyć mnie winą za to, że manicure tyle trwa, lub nie podoba mi się np kształt (podczas gdy Pani która piłowała mi paznokcie była w tym czasie szkolona przez drugą panią jak ma to robić!!!). Żałuję, że tyle razy dałam zarobić temu salonowi. I teraz najciekawsze - zastanawiały mnie bardzo dobre oceny na Booksy - Wszystko się wyjaśniło w momencie, w którym wyszłam z salonu po ostatniej tragicznej wizycie i pięć minut później dostałam powiadomienie że moja wizyta została anulowana przez salon w aplikacji Booksy - a wraz z nią możliwość napisania opinii Resztę wniosków pozostawię Wam.