Shock Beauty

Paznokcie Makijaż permanentny

Gdańsk, Partyzantów 52

marzena - opinia (1) Omijac szerokim lukiem!!! Paznokcie kiepsko zrobione. Hybryda zaczyna sie... marzena S - opinia (1) Kiepsko wykonane paznokcie. Była to pierwsza i na pewno ostatnia wizyta w tym... S Paulina - opinia (1) Nie polecam, paznokcie zostały źle zrobione. Musiałam naprawić je u innej... Paulina
Niedoszła klientka - opinia (1) Stanowczo odradzam. Nie zostałam poinformowana przy zapisie o konieczności... Niedoszła klientka Ola Balicka - opinia (1) Dzis wykonywalam oczyszczanie wodorowe u Pani Ilonki to jest szefowa salonu... Ola Balicka emilia - opinia (1) doskonały salon ze wszechstronną ofertą! skorzystałam już z wielu usług... emilia Anonimka - opinia (1) Skorzystałam z usług tego salonu przed urlopem. Zapisałam się na pedicure... Anonimka Ania - opinia (1) Polecam , czysto, sterylnie, profesjonalnie i świetna atmosfera Ania M - opinia (1) A ja szukam Katii która robiła rewelacyjnie paznokcie czy ktoś wie gdzie... M Była klientka - opinia (1) Robiłam paznokcie w Shock Beauty Oliva które po dwóch dniach zaczęły po... Była klientka