Bardzo polecam CTN, a zwłaszcza Panią Kasię!

Trafiłam tam z 8-miesięczną wówczas córką, z powodu trudności w rozszerzaniu diety. Córka niechętnie podchodziła do pokarmów stałych, widać było, że próbowanie proponowanych posiłków sprawia jej jakiś dyskomfort. Pani Kasia delikatnie oswajała dziecko z dotykiem, stymulowała buzię, aż w końcu udało się zajrzeć do środka i postawić diagnozę - za krótkie wędzidełka, zarówno pod językiem, jak i pod górną wargą. Dostałyśmy namiary na super panią laryngolog oraz zalecenia wykonywania masaży, żeby zmniejszyć napięcie w buzi i przygotować do zabiegu, co już poprawiło podejście dziecka do jedzenia. Pani laryngolog oczywiście potwierdziła postawioną przez panią Kasię diagnozę, w kilka sekund podcięła wędzidełka i po krzyku :)

Jestem pani Kasi bardzo wdzięczna za całą opiekę, za każde spotkanie, które przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, w duchu zabawy. Córka ma obecnie 14 miesięcy, pięknie je, powtarza dźwięki i wyrazy, a ja cieszę się, że nic jej nie przeszkadza rozwijać się prawidłowo - zwłaszcza w kwestii mowy i zgryzu.