Agnieszka - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z diagnozy logopedycznej. Fachowo, konkretnie, super... Agnieszka Ania W. - opinia (2) Jestem bardzo zadowolona z terapii SI w tej placówce. Syn z chęcią... Ania W. Aleksandra J. - opinia (2) Na pierwszym spotkaniu byłam przerażona młodym wiekiem terapeutów. Bałam się,... Aleksandra J.
Emilia - opinia (2) Wspaniałe podejście logopedy do maluszków. Emilia Anna - opinia (1) Przez długi czas szukałam specjalistów, którzy nie oceniają dziecka na tzw.... Anna Maja - opinia (1) CTN to najlepsze miejsce terapeutyczne na jakie trafiłam (a miałam już... Maja Kasia - opinia (1) Bardzo polecam CTN, a zwłaszcza Panią Kasię! Trafiłam tam z 8-miesięczną... Kasia Gniewosz (5) i Kosma (3) z rodzicami - opinia (1) Szczerze polecam Panią Natalie i Panią Kasie! Cały gabinet to miejsce, które... Gniewosz (5) i Kosma (3) z rodzi Najlepsi profesjonaliści w Gdańsku! (2) Z synem do CTN trafiliśmy pod koniec sierpnia 2018. Wcześniej w terapii... Klaudia Pofesjonalisci! Polecam dla dzieci i dla doroslych. (1) Z uslug korzystalam jako osoba dorosla. Mam lekka wade wymowa od dziecka, a w... Kasia Rewelacja (1) Fachowość,profesjonalizm,empatia, każde dziecko-dorosły potraktowany bardzo... Magdalena Rajnik Cudowne miejsce !!! (1) Długo szukałam logopedy/neurologopedy który podejmie się pracy z moją... Mama Gabinet z duszą ogromnymi sercami do dzieci!! (1) Długo szukałam logopedy/neurologopedy który podejmie się pracy z moją... Mama dziecka z MPD Polecamy CTN! (1) Na logopedię do Pani Kasi uczęszczamy od ponad roku. Zajęcia są wyjątkowo... M.Ch. Iwona pow 40 lat (1) Bardzo polecam gabinet logopedyczny panią Kasię jak i panią Monikę. Mój 7... Iwona Gusztaf Wnuczka.. (1) Moja wnuczka chodzi do Pani Kasi od 6sciu miesięcy. Witać spore postępy za co... Maria POLECAM (1) Uczeszczamy do pani Moniki prawie rok czasu, moj syn zrobił ogromne postepy,... Agata Roguska Zdecydowanie polecam! (1) Korzystam z usług CTN od roku i jestem bardzo zadowolona. A jeszcze bardziej... Gosia Zadowolona mama (1) Do Pani Kasi trafiłam ze swoim, wówczas 3,5 letnim synem po fatalnej... Agata Profesjonalnie (1) Nasz syn Jakub uczestniczy w zajęciach Pani Kasi już od ponad roku. Widać... Adam