Do Pani Kasi trafiłam ze swoim, wówczas 3,5 letnim synem po fatalnej przedszkolnej diagnozie logopedycznej. Okazało się że aż tak źle nie jest (tzn. syn nie jest opóźniony w rozwoju i ma standardową wadę wymowy ,która dotyka większości dzieci) ale trzeba popracować nad ręką a przy tym okiełznać jego impulsywność i przekorność. Pani Kasia wykazała się olbrzymią cierpliwością, wytrwałością i pomysłowością. Widać że to osoba z powołaniem do tej naprawdę ciężkiej pracy. Syn szybko „złapał” o co chodzi z poprawnym trzymaniem języka,po kilku zajęciach zaczął mi chętniej rysować i pisać swoje literki, a teraz –po siedmiu miesiącach-rysowanie sprawia mu wielką frajdę i mówi czysto i wyraźnie, szuka nawet trudnych słów by wyćwiczyć język,często naśladuje Panią Kasię którą bardzo lubi. Oprócz tego w trakcie zajęć co rusz wyskakują nowe niuanse o których nie miałam pojęcia, a nad którymi trzeba popracować teraz by dziecko nie miało potem problemów w szkole z np. pisaniem ze słuchu. Z czystym sumieniem polecam Panią Kasię, jako specjalistkę od zajęć logopedycznych, terapii ręki i ogólnego rozwoju społeczno- poznawczego dziecka.