Kaszmir

Pracownie krawieckie

Gdańsk, Opolska 3

Ola Kopcinska - opinia (1) Bardzo dobrze szyja na miarę . Sukienka leży idealnie . Polecam Ola Kopcinska przerobki (2) Jestem stala klientka tej Pracownik. Uslugi sa wykonanie bez poprawek ceny... Danuta Jonatowska polecam (1) Szefowa zakładu jest profesjonalistką w swoim zawodzie. Umie doradzić. Jest... Joanna
Polecam (1) Pani krawcowa stworzyła mi sukienkę z zdjecia, które mi sie podobało.... Natalia POleeeecam (1) Pani krawcowa uszyła mi świetną sukienkę i baaardzo dobrze doradzila... kuksaniec na 6 (1) Polecam wszystkim "kaszmir". Olbrzymia wiedza na tematy krawieckie. Odrazu... Stała klienta :) SUPER!! (1) Gorąco polecam!!!!! Obsługa bardzo profesjonalna i przesypmatyczna!! Kasia Zdecydowanie polecam! (1) Profesjonalnie , przystępne ceny i oczywiście przemiła obsługa:) Paulina REWELACJA (1) Bardzo miła obsługa, profesjonalna jakość usług. Ceny chyba normalne (nie mam... AS Profesjonalnie (1) Oddałam do przerobienia dość nietypową sukienkę wieczorową, ale pani krawcowa... Ania Super to mało powiedziane (1) Pełen profesjonalizm Podziwiam cierpliwość, dokładność do tego przemiły... Kamińska Halina mega pozytyw!! (1) załamana poszukiwaniami krawcowej, trafiłam do Kaszmiru:D i nie żałuję:)... Ewi Gorąco polecam ! (1) Wszystko na wysokim poziomie, suknia jest przepiękna ! Pani poradziła sobie z... Sylwia Profesjonalne usługi (1) Szybko , profesjonalnie w przystępnej cenie. poleciła mi znajoma i ja również... NK Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (1) ...Serdecznie wszytskim polecam!!!!!!!!!!! Ania tanio, czysto i fachowo (1) zachęcam wszystkich, naprawdę warto nie porzałujecie pike