Gorąco polecam szkołę Auto Best, nie tylko ze względu na bardzo ciepłe, wyrozumiałe i przyjazne usposobienie , zarówno intruktorów jak i pań z biura ,ktore są bardzo sympatyczne Pani Marzenka , Pani Kasia jak i również Pani Ania, które mają świetne podejście do klienta, we wszystkim pomogą poradzą by jak najsprawniej dojść do egzaminów. I to dzięki nim kwalifikacje wstępną zdałem za pierwszym razem , po takim przygotowanu i wyszkoleniu nie wyobrażam sobie innego wyniku.Kadra instruktorska pełen profesjonalizm ,elastyczne godziny jazd nie wspomnę o najładniejszym placu manewrowym,nie pomylę się chyba jeżeli napiszę że jest najlepszy w trójmieście,duży i przestronny i odzwierciedla plac manewrowy PORD-u w Gdańsku .Miałem przyjemność uczyć się z Panem Michałem z instruktorem z dużym doświadczeniem nie tylko instruktorskim ale również człowiekiem ,który jest instruktorem posiadającym wiedzę popartą latami doswiadczeń kierowcy,nauczył mnie wszystkiego co było niezbędne do zdania egzaminu kat.C,dzięki jego cennym wskazówkom oczywiście egzamin zaliczony za pierwszym razem za co mu z całego serca dziękuję i polecam go wszystkim,którzy nie wierzą w siebie i są sceptyczni jaki ja byłem.