Kategoria A

Polecam szkołę każdemu, kto chce się nauczyć jeździć motocyklem. Jazdy odbywają się dwoma motocyklami: lekkim 125 i chopperem Virago 250. Nie ma znaczenia, że nie są to motocykle egzaminacyjne bo nie ma pewności na jaki model motocykla na egzaminie się trafi.... A poza tym, nie chodzi o to aby zdać egzamin tylko nauczyć się jeździć. Dwie godziny jazdy na Virago, choć trudniejsze technicznie, dają więcej niż 5-6 na lekkim motorku prowadzącym się jak rower z silnikiem. Po 4 godzinach na Virago zadania egzaminacyjne na placu (każdym klasycznym motorkiem) są banalne.
Pan Jacek, instruktor, podchodzi do nauki bardzo poważnie i fachowo, co u mniej poważnych jednostek może wywoływać ... szczery podziw:) Wszelkie błędy w technice jazdy i rozumieniu ruchu drogowego są systematycznie tępione przez Pana Jacka. W efekcie, siadając na nieznany mi motocykl egzaminacyjny, wiedziałem że nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć, a stres na egzaminie wiązał się głównie z poprawnym i sprawnym założeniem kasku, kamizelki, okablowania i rękawic...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Dziękuję za uznanie. Mam nadzieję, że podpowiedzi i wskazówki będą pomocne nie tylko na egzaminie, ale również przy codziennych jazdach motocyklem. Do zobaczenia na drodze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0