Robert - ocena (1) Świetna kancelaria zarówno do doradztwa dla jak i do sali sądowej. Robert Marcin - opinia (1) Jakość na najwyższym poziomie, zajmują się zagadnieniami, które konkurenci... Marcin Hanna ze Słupska - opinia (1) Zmagania z największym polskim bankiem trwały prawie 4 lata i zakończyły się... Hanna ze Słupska
Maciej - opinia (1) Mogę z czystym sercem polecić usługi Kancelarii. Korzystałem z ich usług w... Maciej rzetelnie i fachowo. (1) W negocjacjach i procesach nie mają sobie równych. Polecam każdemu!... Magdalena Polecam! (1) Sprawnie, fachowo, rzetelnie i co najważniejsze skutecznie. Jeszcze się nie... MS Skuteczność na najwyższym poziomie (1) Prawnicy kancelarii Kawczyński - Kieszkowski pomogli mi rozwiązać sytuację z... Aleksandra Profesjonalny i skuteczny zespół prawników (1) Kancelaria pomagała nam zarejestrować spółkę oraz udzieliła doradztwa z prawa... Robert Pełen profesjonalizm (1) Rzetelne, poparte wiedzą i doświadczeniem porady prawne. Wielokrotnie... Marcin Niebanalne rozwiązania (1) Niezawodna kancelaria, jeżeli chodzi o rozmaitość spraw, którymi są w stanie... Dorota Profesjonalna obsługa (1) Polecam kancelarię Kawczyński i Kieszkowski z która współpracuję już od 6 lat... MESE Najlepsza kancelaria z jaką współpracowaliśmy (1) Poszukiwaliśmy kancelarii która pomoże nam w przygotowaniu umowy spółki i... Krzysztof Godna Polecenia (1) Długo szukałam kancelarii, która poradzi, wytłumaczy i poprowadzi sprawę, no... Hanna