Justyna - opinia (1) przyjemnie, smacznie, ceny dobre, klimat miejsca wyjatkowy Justyna Martyna - opinia (1) Mam sentyment do Oruni. W dzieciństwie mieszkałam tu przez dwa lata, dlatego... Martyna Gabriela - opinia (1) Kochani organizowałam dla córci Baby Shower wszystko wyszło... Gabriela
JT - opinia (1) Bardzo klimatyczna restauracja. Niestety, nieporozumieniem jest umieszczenie... JT Moje ulubione miejsce! (1) Uwielbiam odwiedzać Kuźnię. Pyszne kawy i herbaty, bardzo smaczne desery... Kasia :) (1) miła uśmiechnięta obsługa. Bardzo przyjemne miejsce . polecam. Krzysztof Nie polecam (1) Tak nieuprzejmej, gburowatej i aroganckiej obsługi dawno nie spotkałam!!!... Przyjaciółka Przyjemne klimatyczne miejsce (1) Obsługa przyjemna (i jest jedna taka młodziutka i tak prześliczna kelnerka,... Fan prześlicznej kelnerki - You Świetne miiejsce ! Polecam, szkoda, że obsługa niemiła ... (2) Kilka tygodni temu zawitałem do Kawiarni Kuźnia po raz pierwszy, byłem... Jacek Świetne miejsce (1) Bardzo miała obsługa, niesamowity klimat i wystrój, bardzo przystępne ceny, i... Michał Klimatycznie i pysznie (1) Bardzo fajne, klimatyczne i przytulne miejsce. Byłam już kilka razy i na... dana Bardzo FAJNE miejsce!!! (1) Bardzo fajne,kameralne miejsce. Pyszna kawa, bardzo przystępne ceny. Byłem... Gdańszczanin klimatyczne miejsce (1) trafiliśmy tam z polecenia naszych przyjaciół...sernik z gorącymi malinami -... Neo34 odkrycie (1) Zawitalismy tu we dwoje po intensywnym spacerze. Idac walem od strony... Agpa Miłe zaskoczenie (1) Zalet tego miejsca jest wiele. Klimatyczne miejsce, oddalone od zgiełku,... Miriam Perełka (1) Budynek z historią, mistrzowsko odnowiony, przemiła obsługa i ceny za pyszne,... Bibi Bardzo fajne miejsce! (1) ciesze się, że na Oruni jest miejsce gdzie można napić się rewelacyjnej kawy,... iza Brawo! (1) Miejsce jest wspaniałe. Pyszna kawa i koktajle, piękny wystrój, którego nie... aga Polecam gorąco (1) Klimatyczne wnętrze, które każdy powinien odwiedzić- można zatracić się w... Anika Niecodzienny klimat (1) Fajny klimat, idealne miejsce na spotkania przy kawie, ceny przystępne,... bess