Katarzyna - opinia (1) Kupiłam karuzelkę firmy Sauthon. Jest rewelacyjna, nie spodziewałam się tak... Katarzyna Karolina - opinia (1) Karuzelka dla dziecka jest przeurocza! Sklep dysponuje szerokim wyborem... Karolina Oliwia - opinia (1) Szybko zamówiłam - równie szybko otrzymałam paczkę. Dywan jakościowo bardzo... Oliwia
Justyna - opinia (1) Podejście do klienta fenomenalne. Poduszki i kocyk zakupione mojemu dziecku... Justyna Marta - opinia (1) Zakupiliśmy tam ostatnio biurko i krzesło z regulacją wysokości. Zostały... Marta Monika - opinia (1) Duży wybór produktów dla dzieci, w ofercie również meble. Kupiłam karuzelkę i... Monika Agnieszka - opinia (1) Ja akurat zakupiłam w firmie Kids Concept dywan, który można prać w pralce.... Agnieszka Agata - opinia (1) Super obsługa i realizacja zamówienia na najwyższym poziomie. Zamówiliśmy... Agata Francuskie mebelki (1) Ja zdecydowałam się na zakup mebelków francuskiej firmy Gautier - nowość w... Magda Bardzo dobry jakościowo asortyment (1) Wizyta w sklepie Kids Concept przeniosła mnie trochę w świat luksusu, marzeń... Małgorzata Polecam (1) Wizyta w tym salonie nie była tylko koniecznością zakupu mebli dla dziecka,... Ewa