Kiełbasa z grilla

Wie ktoś gdzie w Trójmiescie można zjeść grillowane kielbasy...? Zima za oknem a grill z wiosną sie kojarzy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kiełbasa z grilla

Grill Bill przy dworcu w Gdyni...PYCHA!!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kiełbasa z grilla

potwierdzam i polecam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiełbasa z grilla

Zgadza się ! jadłem ! i często tam wracam.Plus za pomysł i nie oszukane sosy... nierozwadniane
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiełbasa z grilla

Sama jadam na mieście w Gdyni i chętnie odwiedzam budkę przy dworcu pkp w gdyni glownej tuż przy postuju taksowek. mają pyszna kielbaske w bulce z przyprawa curry.
super ze wracajac z imprezy w weekend, mogę z pustym brzuchem podejsc do grilla i zjesc sobie pyszne jedzonko!pycha!
moge polecić.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiełbasa z grilla

ta budka sie nazywa grill bill :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Kiełbasa z grilla

http://www.grillbill.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Kiełbasa z grilla

z****i...ste chessburgery ! z grilla :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepiej samodzielnie pokombinowac z robieniem kiełbas :) Nie jest to takie trudne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto spróbować, szczególnie, że nie jest to takie trudne. W sieci jest bardzo wiele przepisów na kiełbasy. Dobrze jest tylko mieć na początek nadziewarkę do kiełbas https://www.gastropuls.pl/nadziewarki-do-kielbas/nadziewarka-do-kielbas-pozioma-poj-5-l-revolution-282489 Polecam zacząć od kiełbasy białej, potem mozna zastanowić sie nad kupieniem sobie wędzarki i wędzić tradycyjne kiełbasy i wędliny (to wciąga bo jak już raz się spróbuje domowej kiełbasy to potem nie chce sie wracać do tej sklepowej).
Można zrobic taką kiełbasę konkretnie pod nasz gust bo przecież samodzielnie dobieramy do niej przyprawy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

reklama (6 odpowiedzi)

Odsprzedamy powierzchnię reklamową na strojach sportowych drużyny piłkarskiej "Wytrzeźwiałka"...

szkoła językowa - angielski (40 odpowiedzi)

Chodziłam przez rok na angielski dla początkujących do britisch school ale nie jestem bardzo...

!!! PRACA !!! (3 odpowiedzi)

Cześć, szukam pracy na wakacje w Trójmieście. Jestem studentką j. angielskiego, biegle mówię...